Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljünk ha ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk ha ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

még nemvagyunk tapasztaltak, neten ismertük meg egymást 2hónapja mindennap több órát beszélünk...már 2x randiztunk, nagyon jó vele lenni de nem mindig van téma, csak a szokásos...mivel ismerjük egymást már megvolt a suli stb...


19f


2011. júl. 3. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Közös érdeklődés?
2011. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 chocoholic válasza:
szerintem ezek mindig magától jönnek. nálam legalábbis sosem volt ilyen probléma, mindig kellemeset csalódtam, hisz számítottam kínos csöndekre, meg hasonló. én nem is tudnám úgy elképzelni, hogy témán gondolkozzam mindig. szerintem, ha nem jön magától, akkor ott később sem lesz túl nagy összehangolódás.
2011. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!