Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok, ő 22. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, ő 22. Nagyon "zuzda"?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves lány vagyok, és valamiért szinte csak a 20 év körüli pasikat vonzom, főleg az afölöttieket. Mondták már, hogy a korombeliekhez képest sokkal érettebb vagyok, eddig 18 alatt nem is nagyon volt barátom, de most egy 22 éves srác közeledik hozzám. Ha fiatalabb lenne, semmi gondom nem lenne, de azért ha egy 22 éves pasival beállítanék itthon, anyum nem tudom, hogy mennyire kapna szívbajt. :D (Legidősebb bátyám is még csak 21..)

Vélemény? Szerintetek van esélye a dolognak, vagy a 22 évesek nem tudják komolyan venni az ennyire fiatal lányokat?


2011. jún. 30. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
na megin egy tini aki azthiszi érettebb a koránál... ha mindenki aki azt állitja itt hogy érettebb a koránál valoban az lenne, akkor az átlag érettség vhol a 30as korosztály szintjén lenne a tinik körében...
2011. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik 23 éves barátomnak 16 éves a barátnője. Én jól ismerem a srácot, szereti imádja, de nem kap meg tőle ezt-azt, amit a tapasztaltabb-érett csajoktól simán, nem is várja el a kiscsajtól, csak nem túl hűséges, ami szerintem ordítóan nyilvánvaló, de a kislány túl naivan szerelmes. Ez a gond igazából csak az ilyenekkel.... Szerintem.

20L

2011. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magam érettebbnek, csak az ismerősök ezt tartják az egyik fő oknak, hogy nem értem a korombeli srácok legtöbbjének gyerekes viselkedését, és hogy semmiféle komolyság nincs bennük. Válaszod iszonyatosan hasznos volt, tényleg. A kérdésre válaszolt, köszönöm. :)

(Helyesebben viszont úgy látom, én tudok írni.. :D)


Második válaszolónak köszönöm! Ezen én is gondolkoztam. :)

2011. jún. 30. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
nem gondolod annak magad, csak annak mondod ... grat
2011. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!