Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe régebben beleszerettem találkoztunk egyszer kétszer de nem ment valami jól, valamit el rontottam .Már nem de még valahol mégis szeretem... a multkor mondtam h nekem ö még mindig tetszik és, hogy találkozhatnánk még .. mondta hogy ö neki nincs ellenére és hát annyiba maradt .de mikor beszélek vele szemtől szembe nagyon zavarban vagyok nehezen tudok hozzá szólni meg ijesmi .. nemtudom mitcsináljak szedjem össze magam, vagy keressek más lányt ?


16/f


2011. jún. 29. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Édes fiam, ha tőlünk kérdezed hogy próbálkozz-e az már régen rossz. Ha szeretnéd azt a lányt ez nem lenne kérdés.
2011. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mer más neked tetsző lánnyal asszed nem lennél zavarba? szedd össze magad
2011. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!