Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Moziban a fiú fizeti a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moziban a fiú fizeti a saját és a lány jegyét, vagy mindketten fizetik a saját jegyüket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha TE hívod el (szal nem közös ötlet), neked illik állni. Bár szerintem egy kapcsolat két emberről szól, azaz ha együtt mentek valahová (mozi, állatkert bármi) úgy fair szerintem ha közösen álljátok. Nem a szponzora vagy a csajnak, hanem a barátja, ha meg ezért nyavajog, csak a pénzre megy..
2011. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
mi meg szoktuk osztani. ha pl ő veszi a jegyet, akkor én veszem a kaját:)
2011. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi általában felezünk, de nem csinálunk ebből neurózist. Néha ő fizet, néha én, vagy a vacsit én veszem, a mozit ő. Nagyjából kiegyensúlyozottan fizetünk.
2011. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha udvarlási szakaszban vagytok, akkor a fiú fizeti, természetesen. Ha a lány akarja jelezni, hogy nem a pénz a lényeg neki, akkor elszalad a büfébe és hoz üdítőt, kukoricát, stb.


Ha kapcsolatban vagytok már régebb óta, akkor meg lehet beszélni, hogy ki mit fizet, ahogy fentebb is írták, mert úgy normális.


Szerintem elég ciki egy lánnyal úgy elmenni moziba, hogy a pénztárnál mindketten kaparásztok a pénztárcátok után és ugyanilyen gáz utána/előtte elkérni a lóvét tőle ...

2011. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

amit sosem értettem h mia f@szért nekünk férfiaknak kell fizetni (azaz illik)

elmegy az össz pénz egy kapcsolatra :D

a korábbi válaszolókkal 1etértek

2011. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönet az eddigi válaszokért!
2011. jún. 28. 11:14
 7/12 napietus ***** válasza:

utolsónak igaza van, annak illik fizetni, aki meghívta a másikat. ha a testvéremet hívom meg mozba, neki se nyögöm be, hogy "ja, a saját részed fizesd ki". ez olyan, mint ez a jelenet:


-iszol egy sört?

-igen, köszönöm.

-akkor menj a pulthoz és hozz magadak egyet...

2011. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:
11:02-esre értettem, hogy igaza van :)
2011. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kezdettől a "mindketten álljuk a közös programokat" párton vagyok. Egyrészt ha egy fiú elhív valahova, akkor annak örülök, hogy velem akar menni, nem annak, hogy "ingyenmozi". Másrészt szerintem kínos később megbeszélni, átállni a felezős vagy dologra. Így inkább mindig úgy indulok neki, hogy kifizetem a jegyet, és ha az illető mondja, hogy "a vendégem vagy" akkor megköszönöm és nem fizetek.
2011. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a srac hiv meg, akkor neki kene fizetni, ha nem bunko. :D 17/l
2011. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!