Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 teljesen más lány közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 teljesen más lány közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Hali!


Nem szoktam ilyen szituációba keveredni, mert szerintem gáz, de most sikerült. Szóval egyszerre ismertem meg 2 különböző lányt.


A, lány: szuper bájos, édes, mindg mosolygós lány, 19 éves, egy kicsit naív is, de valamiért jó kedvem lesz, ha vele vagyok. Szereti a gyerekeket, amolyan örök vidám, viccelődös lány. Nem volt még igazán komoly kapcsolata, és a szexről nem is hinném hogy nagyon tudnánk beszélgetni még.


B, lány: ő 23 éves, sokkal intellektuálisabb, kimértebb típus, mondjuk van humora, és a meglátásait nagyon szeretem. Ő sokkal tapasztaltabb (volt egy több, mint 5 éves kapcsolata), simán lehet vele a szexről is beszélgetni, de elsősorban most csak szexuális vonzalmat érzek iránta. Valahogy nem vált ki belőlem olyan őszinte reakciókat mint a másik lány, de csábít.


Te melyiket választanád?


2011. jún. 27. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányt. Nagyobb az esély az őszinte, tiszta szerelemre.
2011. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
megdugod a bét utána összejössz az aval...
2011. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Melyiket ismerted meg előbb? Ha annyira tetszett volna az első, nem vonzódtál volna annyira a másikhoz. Bár amint mondtad, "B" inkább fizikai reakciókat vált ki belőled. Annyira nem gáz, hívd el randizni mindkettőt. Lesz ami lesz. Másképp sosem tudnád meg. Ettől még nem vagy nőcsábász, és nem is csalod meg egyiket se. Majd azért írd meg mi lett a vége :)
2011. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 14:55

30 akárhány éves férfi! Neked üzenem, hogy ezért lesznek a nők rövidtávon leszbikusok, te ....


Nos, kedves kérdező. Azért szavazok "A" lányra, mert ő iránta nem csak testiségeket érzel. Hidd el, lehet hogy hamarabb eljutnál vele az ágyig, de "A"-val viszont sokkal jobb lenne a szex, ha elmélyülnek az érzéseitek egymás iránt. Jó persze lehet, hogy a "B" lánnyal is előbb utóbb egymásba szeretnétek, de ahogy leírtad, "A" nekem is sokkal szimpatikusabb. Minden esetre sok szerencsét!

2011. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!