Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon sokáig kavartam egy sráccal és mikor már majdnem összejöttük bejelentette hogy Ausztriába költözik több évre?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha nagyon sokáig kavartam egy sráccal és mikor már majdnem összejöttük bejelentette hogy Ausztriába költözik több évre. Január környékén hazajön minden évben.legutóbb mikor itt volt voltak vitáink (nagyon csajózós fajta) és végül elhajtottam és letiltottam.most megint közeleg az a pár hét amikor visszajön és rájöttem hogy szükségem van rá minden fiúban őt keresem, nagyon sokat gondolok rá és szeretném viszahóditani hogy ne keljen azon gondolkoznom hogy mi lett volna ha...kérlek segítsetek mivel csábíthatnám el mondjuk egy buliban ha találkozunk menjek oda hozzá vagy mi legyen?:DD
2011. jún. 24. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szép mondat és igazi, női gondolatvilág.


Hát... nehéz kérdés, vörös vagy?

2011. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, szőke:D
2011. jún. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!