Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha mondjuk sétál egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk sétál egy lány az utcán mi alapján lehet megmondani róla, hogy van e tapasztalata pasik terén?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán észre lehet iylet venni?
2009. márc. 25. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem semmi garancia nincs rá, hogy pontosan meg tudd ítélni ezt. Persze vannak kivételek, akiről ordít, hogy micsoda kiélt cafka.

Ismertem csajt, aki teljesen szendeszűz szerénykének nézett ki, aztán olyanokat mutatott az ágyban, hogy magam is néztem :D

2009. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ez a tipikus báránybőrbe bujt farkas dolog... Lehet h egy csajszi szexisen néz ki, de attól még nem biztos hogy van tapasztalata, mivel csak fel szeretné kelteni a pasik figyelmét. Másik esetben pedig ha egy szende lányt látsz, lehet hogy már neki nincs is szüksége felkelteni a figyelmet, ezért viselkedik-öltözik igy.
2009. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha röntgenszemeid vannak esetleg átláthatnád de tudod senkit ne ítélj meg amíg meg nem ismered
2009. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!