Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Lányok ti szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok ti szeretitek ha valaki napszemüveget hord?

Figyelt kérdés

Mert én nem, nem az mondom hogy nem áll jól valakinek, de olyan zavaró mikor utcán látok valakit és nem látom a szemét a tekintetét azt hogy hogyan néz, a reakcióját. Vannak akik még beszélgetés közben is hordják, engem nagyon zavarnak, mást nem?

Ráadásul egyre nagyobbak a szemüvegek egyre többet takarnak az arcból.


2011. jún. 23. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én hordok nyáron napszemüveget, nem gondoltam,hogy ez bárkit zavarna... Persze zárt helyen leveszem, az már nekem is furcsa, ha valaki úgy ül be valahova, hogy rajta van.
2011. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar annyira. Én is nyáron én ki se tudok menni napszemüveg nélkül a házból... olyan szinten érzékeny a szemem h ebben az erős fényben alig bírom kinyitni mert fáj és könnyezik -.- De azért ha bemegyek valahova akkor leveszem, mert ugye pl boltban minek :D Am én csak normális méretű szemüvegeket hordok, utálom az olyanokat amikben az ember úgy néz ki mint egy légy xD Azok a fajta szemüvegek nagyon ocsmányak :D
2011. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én hordok.. és pont azért, mert olyankor olyan láthatatlannak érzem magam,el is takarja az arcom. Pont jó. Nem érdekel, hogy kit zavar és kit nem. Ha nekem úgy jó, rajtam van :D
2011. jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát bevallom őszintén. Zavar engem is,ahogy írtad,hogy nem látom a reakcióját,tekintetét,kifejezését. De ugyanakkor tetszik is mert olyan titokzatosnak tűnik az illető számomra:D


15/L

2011. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!