Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fontos annyira a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos annyira a fiúknak a tökéletes smink, a műköröm, a haj, ami úgy nézzen ki mintha fodrásztól jött volna a lány? Mert én ennek annyira az ellentétje vagyok. Néha sminkelem magam, tehát simán kimek smink nélkül is az utcára.

Figyelt kérdés
Műkörmöt rühellem, mert amikor dolgozok betörne, gépelni se lehet vele normálisan. A hajamat meg csak összeszoktam fogni legtöbbször, mert kezelhetetlen, pedig havonta eljárok fodrászhoz... Így esélyem sincs meghódítani a srácot, aki bejön? 18L
2011. jún. 22. 11:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
1000000000000pontos válasz
2011. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Én is agyhalált kapok az ilyen mű-dolgoktól. Sőt, örömmel tölt el, ha néha napján látok egy lányt, akin nincs semmiféle smink, arcfesték (vagy olyan szolidan van rajta, hogy nem veszem észre). Sajnos ritka, mint a fehér holló, bezzeg a koszos, sörszagú "uraságokból" annál több akad.

Ha csak úgy van esélyed meghódítani a srácot, hogy nem önmagadat adod, akkor az sajnos halott ügy. Akkor ami neki tetszik, az a külsőd, nem pedig Te magad.


26/F

2011. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ,csak a nők képzelik be. Nem karácsonyfa az emberi test,hogy állandóan díszítgessék. A lényeg, legyen szép, ápolt, csinos testű, és természetes. A többi nem érdekel. A nők annyira odáig vannak az ékszerekért pl. de én soha életemben nem néztem meg egy ilyen vackot sem egy nőn sem, mert annyira nem érdekel. CSak az érdekel aki viseli. A nagyon agyonfodrászolt, megcsinált frizura is olyan mű, egy seg-gig érő hosszú dús egyenes brunett hajú lány ezerszer többet ér nálam ,mint egy ilyen olyan extravagáns 3 féle színre melírozott megcsinált vacak. Aztán a műmel az amiről beszélni is kár. Műköröm: Szintén nem érdekel szerintem egy palit sem, csak a nők dilije ez is, ráadásul a köröm aljában rengeteg mocsok megrakódhat, seg-gtőrlés is esztétikátlan vele, még ha kirejszoltatná a farkamat, azt is böködnék azok a karmok. Annyira egy felesleges valaminek tartom azt is. Tetoválás szintén nulla. Egy igazán szép természetes nőnek miért kell ilyenekkel elcsúfítania magát?? Olyan gejj, olyan csömör, olyan eltulzott, úgy nem passzol semmihez. Olyan mint egy műbőr ülés egy Ferrariba. Hiába menő a járgány, ha valami nyomorékság tönkrevágja az összképet. Csak erről van szó. Ha egy nő gyönyörű a férfi ösztönszerüleg imádni fogja, nem kell hozzá semmi karácsonyfadísz rájuk. Ez csak a nők agymenése, semmi több. A lényeg a jó test, ápoltság, és a jó öltözködési stílus is elengedhetetlen. De díszek nem kellenek. Öltözködjön jó nőiesen, olyan diszkkréten vagányul azt szeretem, de ne legyen olyan aki elveszik a tömegben, meg a másik oldala sem jó,ha ilyen leopárdmintás ribancos vackokban van, basagatya is nyomorék. Szóval a középút a jó.
2012. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ennek pont az ellenkezője a fontos. Én még nagyon fiatal vagyok, nem sminkelek semennyit, nem is szeretnék. Ameddig fiatalok vagyunk és alapból természetesen vagyunk szépek (mindenki) minek?

Mindenkinek van egy természetes szépsége, ne tegyük tönkre!

Persze, ha elmentek buliba egy kis szempillaspirállal, rúzzsal meg alapozóval nincs semmi baj, csak ne vakolat legyen rajtatok. Szerintem.

14/L

2013. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Bazsi2018 válasza:
Mint látod a kommenteket, vannak józan, akik nem szeretik .. Mint én is...17/fiú
2019. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!