Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fontos annyira a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos annyira a fiúknak a tökéletes smink, a műköröm, a haj, ami úgy nézzen ki mintha fodrásztól jött volna a lány? Mert én ennek annyira az ellentétje vagyok. Néha sminkelem magam, tehát simán kimek smink nélkül is az utcára.

Figyelt kérdés
Műkörmöt rühellem, mert amikor dolgozok betörne, gépelni se lehet vele normálisan. A hajamat meg csak összeszoktam fogni legtöbbször, mert kezelhetetlen, pedig havonta eljárok fodrászhoz... Így esélyem sincs meghódítani a srácot, aki bejön? 18L
2011. jún. 22. 11:39
1 2 3 4
 21/35 compactegon ***** válasza:
pontosan! amúgy meg mindegy, hisz ezek vagy a naddarab kopaszokhoz, vagy a metrocekscuális pasikhoz "tartoznak".
2011. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Dikk, egyáltalán nem fontos....

20/F

2011. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Azért lehet ilyennek látni a mai csajokat mert azt hiszik hogy úgy jobban bejön nekünk de valójában nem mert engem legalábbis az érdekel hogy a csaj ne nagyon kenegesse magát ilyenekkel meg minden !!!!! Meg talán így a lányoknak nagyobb a magabiztosságuk ha van rajtuk smink !!! De nekem akkor is úgy jön be egy csaj ha a valódi arcát látom nem pedig a sminket rajta !!!! NEKEM EZ SOKKAL JOBBAN BEJÖN !!!!
2011. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nekem ez sosem volt fontos. Nekem az (lenne) a fontos, hogy belül mi van. (Szívben, fejben)
2011. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nekem inkább taszító az ilyen "tökéletesre mesterkélt" küllemű nő, mint vonzó. Ugyanis egy ilyen társaságában azt érzem, hogy "öcsém, itt baromi magas a mérce, nem tehetsz akármit". Tehát hogy jól meg kell gondolnom minden szavamat ahhoz hogy ehhez a tökélyelváró szinthez megfeleljek. Ergo őszinte felszabadultság kilőve. Holott ez a párkapcsolatok alfája és omegája.
2011. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
nem fontos.cska szerintem te azt várod, hogy olyan pasik akarjanak téged is, mint azokat a kisminkelt lányokat.irigység.nincs ebben semmi különös.
2011. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

____$$$_________$$$____

___$$$$$_______$$$$$___

___$$$$$_______$$$$$___

____$$$_________$$$____

_______________________

_$___________________$_

_$$_________________$$_

__$$$_____________$$$__

____$$$$$$$$$$$$$$$____

_______________________

2011. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
...az aki szep az reggel is szep..
2011. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

A felsorolt dolgok számomra egyáltalán nem fontosak! En a természetes külsőt részesítem előnyben - bar ezt nem szabad összekeverni az igénytelenséggel!!

F32

2011. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, én is csak azt tudom mondani, hogy ez csak nektek lányoknak / nőknek fontos. És még az egymás közötti versengéseteket is képesek vagytok a pasikra és a médiára fogni...
2011. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!