Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegesít, akkor most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Vannak olyan hétköznapjaim amikor csak úgy néha a suliban,leszólítja egy lány többször is a nevem utána nevet egyet.Egy bizonyos lányról van szó.A haverjaim sokszor azzal viccelődnek hogy szerelmes belém,de én nem hiszem.Volt amikor tettszett nekem,de aztán nagyon csúnyán átvert,ezt nem részletezném csak ha fontos.Hogyan tudassam vele,hogy szálljon le rólam?
2011. jún. 18. 06:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Szállj le rólam"
2011. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a szőke herceg(eléggé pattanásos vagyok)ezért tudom hogy csak szekál és nincs komolyabb érzése irántam,és nem egyedül csinálja a balhét hanem osztálytársaival eggyüt.Egyedül nem mer ellenem kiálni,csak sokat képzel magáról mert az anyja a sulnikban tanít.És én ezért teljesen kiborulva,már csak az osztálykirándulást kell vele túlélnem.Vasárnap megyek,addigra kéne valami tanács.

Itt az msn-em vegyetek fel ha valami:gergely-horvath@hotmail.com

2011. jún. 21. 14:53
 13/14 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm!
2011. jún. 21. 14:54
 14/14 A kérdező kommentje:

Most így visszaolvasva eszembe jutott válaszolni:

A leszólítja a nevem alatt ezt értem:gergelyke,gergice,gorgo

Most angolon történt

Ó gergely mien szexi pózt találtál magadnak(pofántörlöm egyszer ezt a bulát)

2011. jún. 21. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!