Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegesít, akkor most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Vannak olyan hétköznapjaim amikor csak úgy néha a suliban,leszólítja egy lány többször is a nevem utána nevet egyet.Egy bizonyos lányról van szó.A haverjaim sokszor azzal viccelődnek hogy szerelmes belém,de én nem hiszem.Volt amikor tettszett nekem,de aztán nagyon csúnyán átvert,ezt nem részletezném csak ha fontos.Hogyan tudassam vele,hogy szálljon le rólam?
2011. jún. 18. 06:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Figyelj kisanyám : HÚZZÁL a p*csába!
2011. jún. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez a dolog, amit művelsz, azt fejezd be, mert nagyon nem tetszik. Nincs köztünk semmi, s szeretném, hogy leszállnál rólam( te r*bi.)
2011. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ööö.nem teljesen erre gondoltam,de azért köszönöm,egyéb ötletek?
2011. jún. 18. 09:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.! "Volt amikor tetszett nekem, de aztán nagyon csúnyán átvert..." Még mindig tetszik.?? Mivel vert át.?
2011. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szépen mondd el neki h nem akarsz tőle semmit:)De h vert át?
2011. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon hosszú:

Először felhívott valaki hogy szerelmes belém akit nem is ismerek csak tudtam hogy nem az iskolánkba járt.És még nem is láttam csak beszélgettünk.Végig az a hülye volt és elváltoztatott hangon beszélt,nagyon tehetséges a hangja elváltoztatásában,én meg bedőltem neki.Rejtett számon hívott esélyem sem volt.Aztán később elkezdtem feljátszani a hívásokat és megismertem benne a hangját.Azonnal lebukott és én többet nem áltam vele szóba!

2011. jún. 20. 18:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Verd szájba!...bocsi elírtam a szájába!


Vagy öld meg a macskáját!HA nincs akkor a kutyáját,ha az sincs,akkor az öccsét.Ha az sincs akkor rúgd ki az ablakon. Szuperman szimulátor.

2011. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerezz barátnőt, vagy próbáld figyelmen kívül hagyni...ha a "józan ész" nem hat rá, hogy hagyjon békén...
2011. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szerintem egyszerűen írj neki egy levelet,hogy most már szeretnéd rövidre zárni azt ami a múltban történt és ha ő akármit is érez irántad nem marad távol az még csak ronthat az amúgy sem fényes helyzeten...egyébként hány éves vagy?most nem bunkóságból,de 15-17re saccollak:))
2011. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, felhívott egy lány telefonon, hogy szerelmes beléd, és ezt úgy tette, hogy elváltoztatta a hangját. Az iskolában a te neveden szól utánad.

Arra nem gondoltál h ő is szerelmes beléd, csak így hülyülni próbált telefonon keresztül, hátha rájössz, és észreveszed őt? Lehet bejössz neki még mindig, és tudja h besértődtél, ezért szólítja a neved, csak nem megy hozzád oda komolyan beszélni.

Bár, lehet h félreértettem vmit:D

2011. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!