Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni moziba tényleg gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni moziba tényleg gáz? A bulizást jobban ajánljátok mint a mozit?

Figyelt kérdés
van egy pasi akivel megbeszéltük hogy talizunk valamikor. mondta hogy menjünk el bulizni, (de én 16 vagyok, félek hogy nem engednek be sok helyre. és táncolni se birok, ruhám sincs oda) moziba. a mozről azt hallottam hogy rossz mert másfél órán keresztül a filmet nézni uncsi... előre is köszi a válaszokat. én 16L én 17f
2011. jún. 17. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a mozi azért rossz randinak, mert kussban kell végigülnötök, és nem is tudtok beszélgetni-ami a célja lenne a randinak. a buli meg olyan, h könnyebben elveszíthetitek egymást a tömegben, meg hangos is. inkább menjetek el kajálni, sétálni, vagy üljetek be valami nyugis helyre
2011. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
elsővel értek egyet.moziba nem lehet beszélni.ha ismerkedni akar buliba nem vinne.oda azért vinne hogy iszogassatok és megtörténjen a dolog...
2011. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál. és hogy mondjam meg neki hogy menjünk inkább sétálni? csak simán közöljem vele...? :D
2011. jún. 17. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
mond, hogy szerinted jobb ötlet lenne egy séta, esetleg egy kajálás :) jobb az, hidd el.
2011. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első randinak a közös séta a legjobb, pláne nyáron. Kiültök egy vízpartra, sétáltok egy szép parkban, esetleg elmentek fagyizni, enni egy kürtöskalácsot, vagy vmi ilyesmi. Anyagilag sem megterhelő, és ismerkedni is lehet.
2011. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vittem én már első randin buliba lányt, de az olyan hely volt, ahol senki nem itta le magát és tudtunk beszélgetni is.

Én a kávézóra, cukrázdára szavazok.

2011. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A mozi is jó randihely csak semmikép sem legelsőnek! :) Amikor már lehet bújni a másikhoz meg ilyenek akkor nagyon kellemes tud lenni egy közös filmnézés ^^

A buli dettó... oda se elsőre menjetek. :) menjetek nyugisabb helyre ahol csak egymásra tudtok figyelni.

2011. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tippeket, válaszokat. :D
2011. jún. 19. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:
tök jó idő van,menjetek strandra,tóra,vagy csak kirándulással egybekötött piknikre...
2011. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mozi. Buliban nagy a hangerö és félszavakkal tudtok csak néma nyelven mutogatni. A mozi után meg van téma. A film.


Nem kell mindig beszélni. Beszéljenek a kezek a sötétben. Na nem egy alapos ujjazásól akarok most szólni, hanem a kisujj elindul kisujjat simogatni. Tutti nem a filmre fogtok koncentrálni.

2011. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!