Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes olyannal randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyannal randizni, akivel nincs meg a "szikra"?

Figyelt kérdés
később még kialakulhat vmi? v hagyni kell a fenébe
2011. jún. 17. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen érdemes!


Ez van akinek első pillanatban jön mikor meglátja a másikat van akinek 10edszerre jön!


De van aki a szikrát szerelemnek hívja!

2011. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt neked kell érezni. ha abszolút semmi vonzalom nincs köztetek nem hiszem hogy jó dolgok sülnének ki belőle.
2011. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ebben már nem bízom, de másnak attól még működhet.

Volt kapcsolatom is ami így indult (szikra nélkül), nem volt rossz, de mindig éreztem, hogy mást akarok. Túl sokáig is húztam ráadásul. Azóta úgy vagyok, hogy vagy legyen szikra, vagy hagyom inkább.

2011. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Max 3 randit.

Én is leéltem sok-sok évet úgy egy lánnyal, hogy minden meg volt, csak a szikra nem. Most már nem megyek bele ilyen kapcsolatba.

2011. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19:49 és utolsó! És hogy tudtatok szakítani? Én most egy ilyenben vagyok, és meghalnék, ha meg kellene bántanom:S ráadásul valamiért úgy érzem, sose fog nekem hosszú távon megmaradni a szikra..:/
2011. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22:32-es vagyok!


Eltartott egy évig a szakítás. Megpróbáltuk helyre hozni, de csodák nincsenek. Nem tudtam már tovább megjátszani magam. Eljött egy pillanat, mikor közöltem, hogy el akarok válni.

Vállalni kell, hogy megbántod. Nem akartam úgy leélni az életemet, hogy nem szeretem a nőt, aki mellettem van.

2011. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!