Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hol lehetne ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol lehetne ismerkedni, amikor nincs ismerkedési lehetőség?!

Figyelt kérdés

Jó tudom, ott vannak a diszkók, meg az egyéb szórakozóhelyek, de én tipikusan olyan ember vagyok, aki utálja ezeket. Nekem, és a hozzám hasonlóaknak egyszerűen nincs lehetőségük az ismerkedésre! Utcán meg ugyebár mégse lehet ismerkedni, mert ott a legtöbb lány alapból elküld melegebb éghajlatra, vagy sietnek valahová! (tapasztalat!) :(

Hol tudnék ismerkedni így? Vagy törődjek bele, hogy egyedül maradok csak azért, mert nem szeretek bulizni?

20/F


2011. jún. 17. 13:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Héé, ő pont hogy barátnőt akar, nem cölibátust -.-'...
2011. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hmhm...én átérzem a problémád...hidd el sok lány van, aki ilyen pasit keres, mint amilyen te vagy, csak meg kell őket keresni pl. könyvtár (komolyan!!),túrák, keresztény közösségek. Hajrá :)

19/L

2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen problémával küzdök, fontolgatom, hogy papnak megyek és elmúlik a kísértés.

21/F

2011. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én 17éves lány vagyok és higgyétek el, mi, lányok is küszködünk ilyen problémákkal.. bulikban félrészegen nyomulnak, leszólítanak az utcán..ezek annyira lenézőek és komolytalanak.. mi sem tudjuk hol lehet normális fiút összeszedni..:/
2011. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Könyvtár, kávézó, baráti társaság, parkban-görkorizva, kutyát sétáltatva, boltban, sportolás közben.

Tulajdonképpen bárhol,csak járj nyitott szemmel!

2011. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Menj el önkénteskedni, iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, csapj házibulit, ahova jöhetnek a barátaid barátai... lehetőség milliónyi van, csak fel kell találni magad :)
2011. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez az önkéntes dolog + nyelvtanfolyam nagyon jó! Egyik ismerősöm társastánc órákon találta meg a barátnőjét! A barátok általi bemutatásos történet is jó, azzal nehéz bakot lőni, mert ugyebár ismerik azt, akit bemutatnak neked. Könyvtár is jó, bár a múltkor írták egy páran, hogy megismerkedtek ott néhány emberrel, de azok kretének voltak. Hát ez van..nekik sikerült ilyen helyen is a legalját kifogni, de a többség tapasztalata jó a könyvtárral kapcsolatban. Az megint más kérdés, hogy szerény személyemnek még nem jött össze semmmi könyvtárban.


Figyelj, a fent említett ismerkedési lehetőségekben egy valami közös, még pedig az, hogy mindegyik egy kis mikroKÖZÖSSÉG, ahol emberek vannak, tehát olyan helyekre kell menni, ahol emberek vannak és meglesz a siker.

Am. van egy barátom, aki sztem átlagos, de a lányoknak nagyon bejön, egész évben dolozik ilyen diákmelóhelyeken és egyszerűen tapadnak rá a lányok. Vmelyik évben voltam az állatkertben és basszus olyan szép lányokat láttam, hogy nagyon, ha teszem azt ilyen helyre mennél dolgozni vmilyen kontakt biztos létrejöhetne köztetek ergo meglenne a kapocs a munka által, csak olyankor lépni kell és nem szabad megijedni, főleg, ha ad jeleket!

2011. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én pl azt se szeretem, ha a szórakozóhelyen rámnyomulnak. a falnak bírok menni tőle.

Egyébként, jól értelmezem, hogy középsuliba jársz? ha fiúiskola... Ha mész valahova továbbtanulni, például, ott már biztos lesznek lányok, de tényleg jó ötlet ha valami hobbiféle dolgot csinálsz, vagy diákmunkára mész, a lényeg hogy legyenek körülötted emberek, akikkel kell hogy legyen kapcsolatod valami minimális. Onnan már jóval egyszerűbb :D

2011. júl. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!