Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Borotvált hónalj fiúknál vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotvált hónalj fiúknál vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hát az én barátom elég szőrös, de a hónalját leszedi szerencsére.


és a láb, mellkas, kar stb szőr azért nem zavar mert az nyáron sem izzad be, és nem lesz büdös és nedves... egyszerűen igénytelen hónaljon

2011. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én 26 f vagyok és borotválom!

Elösször is nem .uziságból hanem azért hogy ne legyen hosszabb mint a hajam mert az csúnya,másodszór pedig kevésbé izzadok azon a területen!

Ha valaki elkezdi borotválni azt már akkor sosem hagyja abba!

Üdv!

2011. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Én nem borotválom, hanem rövidre vágom (hajnyírógéppel) akkorára, hogy pont ne bökjön.

A környezetemben levő lányoknak pedig az sem tetszik, ha a férfi keze vagy lába szőrös (ennek ellenére legyen férfias...). Ez a kivételes eset, vagy az összes lány igényli a csupasz testet? Én meztelennek éreznem magam a lábszőröm nélkül. :D

2011. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sosem borotváltam és nem is fogom.

21F

2011. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is borotválom télen-nyáron....26/f


És nem vagyok b*zi mielőtt valaki azt hinné.

2011. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem férfin nagyon furcsa a teljesen csupasz hónalj. viszont a hatalmas kutya sem szép. úgyhogy nekem az jön be, ha szépen kurtítva van, így tökéletes. a láb- és karszőrök nem zavarnak. 29N
2011. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én borotválom, nem akarok csubakka lenni.
2011. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Borotvált!!!
2011. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én még a szerszámom körül is! :)
2011. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!