Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gazdag pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag pasikat felszedni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy kis pénzmániás és vagyonleső kiscsaj, de egy gazdag pasi remélem étterembe hív randizni...stb. Nem kérek a negatív megjegyzésekből!
2011. jún. 16. 07:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt a számot küldöm neked!

http://www.youtube.com/watch?v=myEg0AmDq2I

2011. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Pontosabban hol tud ő felszedni téged?


Gazdag környéken.

De akkor valamit nagyon jól kell tudnod, mert tényleg mindegyiknek már több profi luxusribanc keresi a kedvét.

Ezek 2 perc alatt kinyírnak téged, ha próbálkozol. Kemény pálya ez, nem üdülés.

2011. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

10:03! Eltévedtél:D Az nem volt kritérium hogy jóképű legyen:D A kérdezőnek csak az számít hogy gazdag pasi legyen:D Túlságosan naív és jóindulatú vagy úgy látom:)


Kérdező: a parlamentben van rengeteg gazdag pasi. Exklúúúzív partikon is biztos rengeteget találsz. Mondjuk téged olyanokra nem hívnak meg, mi? Mindegy. Próbálj bejutni valahogy. Küzdd fel magad a legaljáról.

2011. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

A kondiba járnak. A parkolóban láttam már BMW X5-öst , BMW 5-öst, Audi A6-ost.

Legutóbb még egy sportkocsit is, nem tudom milyen mert csak ablakból láttam de különleges volt az tuti.


Amúgy étterembe el tud vinni az is aki dolgozik, nem kerül az 100.000-be.

Ha direkt a gazdagokra hajtasz akkor nagyon jól kell kinézned. De sztem a gazdagok többsége foglalt.

2011. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%

Eddig csak hülye válaszokat láttam.

A gazdag pasinak (nem mondom, hogy mindnek, de a többségnek)

Nincs különösebb ismertető jele. Amikor én megismertem az enyémet, azt hittem, hogy valami béna használtautó kereskedésben dolgozik, aztán kiderült, hogy sebész. DDD

Azóta sokszor elvitt szülinapokra, stb..

Két féle gazdag buli van:

Kis parszt tanyák, nyaralók, rejtett helyek, és semmi felvágás, sütögettek, élvezték egymás társaságát. Orvosos vicceket meséltek egymásnak, hülye beteg sztorikat, szakmai tanácsok, és igen, előttem beszélték meg az elbocsájtásokat is. Ezek a bulik népszerűbbek gazdagoknál, itt nem kell állarcot, és öltönyt viselni. Olyan, mint egy családi összejövetel.

A másik hely, a múzeumi tárlatok, (főként festészeti) kiállítások megnyitója, Szegedi szabadtéri, (ott is a páholy, édesem) színházmegnyitók, csupa olyan hely, ahová te gazdag pasi révén akarsz eljutni. (múzeummegnyitón érdemesebb próbálkozni, a szabadtérin kötött a helyed, nem tudod megszólítani) Bárkihez mész oda, zsákbamacska!

Na, itt már vigyázni kell érdeklődő arckifejezés, finom hang, visszafogott legyél, tévhiedelmekkel ellentétben nem az a legjobb befutó, akinek a legnagyobb a melle. A visszafogott szépség, az elegáns megjelenés (aki strasszos ruhát, póló visel, azt mélyen lenézik) És tudni mikor mit mondani, mikor mit nem mondani, mikor meg se szólalni.

2011. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%

Igaz én nő vagyok, jómódú családól származom. Budapesten szoktak lenni divatbemutatók. Például Tóth Bori divatbemutatóján rengeteg hasonló életvitelű férfival találkoztam. Természetesen ha egy ilyen kaliberű férfit akarsz összeszedni (hosszútávra) jó ha értessz a borokhoz, kicsit a pénzügyhöz vagy marketing...ilyesmi. Szeretnek ilyen dolgokról beszélgetni. Meg persze nem árt ha drágább éttermekbe magad beülsz. Én mondjuk nagyon szeretem a Matteot, szép visszafogott, harmonikus kis étterem. :) Vagy a Budakeszi úton a Remíz is nagyon jó kis bár, étterem egybe kötve. Ilyesmi helyekre menj el...Sok sikert...

23/N

2011. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Megint mondom: nem kell modellnek lenned! Ne legyél kövér, de ezen felül elég az átlagos kinézet. Ismerek olyan plasztikai sebészt, aki kifejezetten a festetlen arcú lányokra hajt!
2011. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,"felszedni" a kutyasz*rt kell a járdáról egy nejlonzacskóval.


Mi -emberek-ismerkedni szoktunk.

2011. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap szakadt meg a kapcsolatom a barátnőmmel.

(Komoly egzisztenciával rendelkezem.)

Írj egy privátot.

Ki tudja, talán így is lehet??

2011. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 breegooca válasza:

Nem nem persze, te nem vagy vagyonleső - akkor alapból nem tennél fel ilyen kérdést.


Nem attól leszel boldog, ha a barátodnak sok pénze van..


Érzelmekről hallottál már?


Ha ezzel a konkrét indulsz el valahova "pasit felszedni", akkor remélem nem fogsz csodálkozni, ha egyszer baromi nagyot koppansz majd.

2011. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!