Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mért nem dönti már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mért nem dönti már el mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác. osztálytársam. jóba vagyunk meg minden osztálykiránduláson elég feltűnően nyomult rám. azóta néha odajön néz egy ideig aztán odébbmegy. Most mi van? mit akar? azt várja hogy én kezdeményezzek, vagy mi? én már nem értem. Azt sem tudom hogy nem fogadásból csinálja az egészet.én bírom meg minden, csak kikészít amikor odajön nem szól semmit (najó néha azért mond valamit ) és én várom hogy legyen valami, és nincs semmi.
2011. jún. 14. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak szexelni akar veled
2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13-14évesen??? érdekes volna.
2011. jún. 14. 11:28
 3/8 anonim válasza:
vagy félénk és nem meri vállalni hogy tetszel neki
2011. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
és kérdező mit akarsz 13-04 éves fiútól miért ne akarhatna sexet nem érdekes az csak 13-évesen még bűntény de a fiúk mindig akarnak sexet csak nem mindig mutatják ki
2011. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát OK.
2011. jún. 14. 11:30
 6/8 emlya ***** válasza:

Velem is volt ilyen, és nálunk is pont kiránduláson volt, hogy közelebb kerültünk egymáshoz, egymás ölében is öltünk, meg elég feltünően nyomult ő is. Meg naponta mondta el, hogy szeret, mire teljesen belezúgtam és tudtára adattam, erre ő csak azt üzente vissza, hogy van barátnője és szereti. Rengeteget sírtam miatta, és elég sok idő kellett, hogy elfelejtsem.

Remélem nálatok nem ez a helyzet, de azért a saját érdekedben próbálj meg nem beleesni a srácba. Aztán, ha lesz valami, majd akkor, ha meg nem akkor találsz jobbat is, erre gondolj!!!

2011. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huh. Köszi. remélem nem lesz az mint veled..
2011. jún. 14. 11:38
 8/8 emlya ***** válasza:
Én is!!! Szorítok. És mondom a saját érdekedben ne hogy belezúgjál még!!!
2011. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!