Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyektől kérdezném! Bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyektől kérdezném! Bejön az nektek ha egy férfi közömbös?

Figyelt kérdés

2011. jún. 14. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nem, aki velem közömbös, ahhoz én is hasonlóképp viszonyulok. Így semmilyen szinten nem mozgat meg érzelmileg.


21/L

2011. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, mert akkor elbizonytalanodom vele kapcsolatban, és mennyivel jobb az ha érzem hogy akit szeretek az viszont szeret
2011. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19/L, lemaradt
2011. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem, sőt..épp ellenkezőlek.
2011. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
engem is nagyon kiábrándít
2011. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem jön be egyáltalán. Ha együtt vagyok valakivel, akkor szeretem, ha ő is szeret akkor pedig azt illik kimutatni :)
2011. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az, ha az elején visszafogottabb. Mert ha már a kezdetek kezdetén rám akaszkodik, a lábam elé veti magát, hogy mennyire szerelmes, miközben én még alig ismerem, így nem tudom még viszonozni az érzelmeit, az feszélyez és könnyen elijeszt a továbbiaktól. Úgyhogy az elején egy kis távolságtartás nem árt, hiszen pont ez lenne az ismerkedés lényege, hogy fokozatosan kerülünk egyre közelebb egymáshoz, nem pedig rögtön betörünk a másik intim szférájába.

Ez nem azt jelenti, hogy azt lássam az illetőn, hogy nem érdeklem, csak ne erőszakolja rám magát teljesen, már az elején.

De szerintem ez nem közömbösség.

Később viszont, mikor már stabilabb érzelmek alakultak ki egymás iránt, már nincs helye a kapcsolatban a távolságtartásnak.

2011. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Zsigulee ***** válasza:
48%
mondjuk én fiatalabb vagyok mint az előttem szólók,de nekem igen 12/L
2011. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
megvan annak is a hatara..mert van egy ido amig olyan jopofa meg vicces.de mikor egyfolytaba az akkor mar zavaro..
2011. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem. ha akar tőlem valamit, akkor ne legyen közömbös, ez annak a jele, hogy nem jövök be neki. tovább lépek ilyenkor. igenis, nyomuljon. ne hívogasson persze percenként, de éreztesse, hogy érdeklem, hogy akarja hogy összejöjjünk.

ha a figyelmesség miatt lepattintottak, akkor nem tetszettél a lánynak, ennyi:)

23N

2011. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!