Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Sajnos valamiért úgy születtem,hogy foltok vannak rajtam.

Kreol bőröm van,és ugye így is barna a bőröm,de a foltok meg barnábbak.

Van a nyakam és a mellem közötti részen,a mellemen egy világosabb árnyalatú ilyen folt, a kezemen,és a hátamon is van 3 nagyobb folt.

Titeket zavarna ez bármiben is?

[link]


de például,nem ilyen durva,hanem sokkal halványabb.

amikor születtem,anyukám kérdezte az orvosokat,hogy ez mi?-de nem tudták megmondani ?!! azért egy kicsit ez is durva :DD

képet sajnos most nem tudok felrakni,de délután talán,már ha érdekel valakit!

a válaszokat előre is köszönöm!!:)


2011. jún. 13. 01:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha nem durva akkor nemgond.

amúgy ez jutott eszembe

[link]

2011. jún. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,rajtam meg pigment hiányok vannak és most istenem,eddíg egy csaj se panaszkodott miatta!
2011. jún. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
01:49 akkor ti kiegészítenétek egymást. az egyikőtöknek több van a másiknak kevesebb. így pont egyenlő:P
2011. jún. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves első,azért disznó nem vagyok:DDD

köszönöm a válaszokat!:)


ha a pigmenthiány a fejeden van,az azért kicsit ciki:S:D

2011. jún. 13. 02:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. jún. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok szóval ne haragudj hogy írok. Nekem a bal combomon van ilyen ami neked. Eléggé nagy folt,igaz nagyon halvány is,de azért észrevehető. Engem igazából soha sem zavart,"természetesnek" gondoltam és megszoktam egészen addig amíg a barátom meg nem kérdezte hogy mitől van ez. Anyukámat megkérdeztem és azt mondta hogy arra a helyre több pigment került,aki pigmenthiányos annak pedig fehér foltok vannak a bőrén. Azt is elmondta hogy a nagynénjének mindkét combján volt olyan mint nekem és sokkal erősebb volt,szerintem olyan lehetett neki mint a belinkelt képen.

A barátomat kérdeztem hogy zavarja-e és azt mondta hogy nem csak télen nem vette észre hogy ilyen sötét lett volna és furcsállta hogy lett egy barna folt a lábamon. Mondta hogy nem szeretnl ha valami bajom lenne. Nálam ez általában télen elhalványodik,de úgy is látszik,nyáron pedig a barnulás során a folt is besötétedik.

Ha szeret a fiú nem hiszem hogy zavarni fogja!:)

2011. jún. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de szerintem ha valakit szeretünk, akkor nem érdekesek az ilyen dolgok :)
2011. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha te elfogadod magad olyannak amilyen vagy,akkor más véleménye másodlagos
2011. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

de gyökér vagy:D a pigment hiány miért lenne ciki az arcon?:D

sztem tök cuki lesz tőle egy pasi.

ja am elhiheted h a te foltjaid ocsmányabbak mint a pigment hiány:)

2011. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a pigment hiány a fejen kicsit ciki azt viccnek szántad, vagy mi? Elég bunkó vagy. Szívem szerint azt kívánnám hogy mások is annyira fogadják el a szépséghibáidat mint amennyire te toleráns vagy másokéval szemben. Hú de gonosz vagy. A te barna foltjaid ne zavarják a kutyát se, de te cikizheted azokat akiknek pigment hiány van az arcukon... Hm. Szerintem a fiúknak nem a foltjaid miatt lesz problémájuk veled. Ha érted mire gondolok. Felteszel egy ilyen kérdést és utána beszólsz valakinek akinek hasonló "gondja" van. Lesülhetne a bőr a képedről.
2011. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!