Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha egy lány nagyon szép csinos . De a fogai nem fehérek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ.. a nem fehérnek is sok árnyalata van, ha már ilyen barnássárga az eléggé zavaró lenne igen.

Egyébként meg ha nem büdös a szája, akkor nem.

2011. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, hiszen az enyémek sem azok. Ha rendesen ápolja és rendben tartja őket, akkor minden rendben.
2011. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Smartguy86 ***** válasza:
100%

A fogakat meg lehet csináltatni, ha valami gond van velük. Ha csak sárgás, az nem baj, mert hát kinek fehér teljesen? Aki instant photoshop-al mos fogat, max annak.


Ha viszont lyukasak, feketések, barnásak, hiányosak... hát. Azt már jobb megcsináltatni, mert oké, hogy valaki csinos, de azért nem szép, ha fogatlan. Vagy ha 30 évesen már ott úszik az éjjeli szekrényen a protkója...

2011. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A fogak nem fehérek, mert "csontból vannak", annak fehér aki fehéríti. Persze nem mindegy h átlagos csont színű-e v narancssárga
2011. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megértőbb vagyok az ilyen lányokkal, mert az enyémek is sárgásak.
2011. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a fogak nagyon fontossak,persze nem kell h hófehér legyen de a már látványosan sárga fogak nagyon taszítanak.És az elálló keszekuszák is.Ismerek több csajt is aki gyönyörő 10.ből 10-es,de ahogy megszólal,elmegy tőle a kedved....
2011. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

A fehérnek vannak árnyalatai. A nem fehér azt jelenti hogy a fehértől különböző szín. Ez vélhetően a sárga és a szürke szín keverékéből jön.

Az ilyen fogsor ápolatlanságot tükröz. A csaj nem mos fogat. Egy ápolatlan lánynál nem sok kiábrándítóbb van!

A szájhigiénia nagyon nagyon fontos!!! Hogy is csókolózhatnék olyannal, akinek kajamaradéktól sárgák és lepedékesek a fogai!?.....

2011. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Én lány vagyok, de nekem őrülten fontosak a fogaim. 2 évig volt fogszabályzóm, megszenvedtem érte, hogy most szépek, borzasztóan vigyázok rájuk, és azóta a pasik fogaira is sokkal jobban odafigyelek:)
2011. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 specialsound ***** válasza:
48%
Igen zavarna! Ha ad a külsőre akkor ápolja rendesen a fogait is, az már más kérdés mitől van a dohányos lányoknak általában besárgúlnak hiába a fogmosás...
2011. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Héhéhé! Mit nevezünk fehérnek? Mert nekem fog kategóriában fehér fogaim vannak, de ha melléjük tolok egy famentes rajzlapot, akkor alul maradok.
2011. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!