Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyen hogy menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen hogy menjek oda egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egyedül ül valami félreeső helyen. Mit mondjak neki?
2011. jún. 4. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hmm én csak egyet javasolnék neked.


Ne azzal menj oda, "szép a szemed, vehetek neked egy italt" szöveggel, mert a lány cikinek fogja érezni, hogy pénzel akarod őt megvenni.


Legyél vicces, és pimasz egy kicsit.

Flörtölj.

Valamilyen történettel, vagy ürüggyel szólíts le, pl:. szerinted, kik hazudnak többet a nők, vagy a férfiak?, vagy láttad kint azt a verekedést? Két szőke plázacica ugrott egymásnak, egy alacsony, kopasz, nem is jóképű férfiért.

A többit jön magától, ha van egy kis fantáziád.

Ha látsz három érdeklődési jelet (hajcsavarás, stb ), akkor ne hezitálj kapd le.

Vagyis én így tenném, szerintem többet érsz ezzel mint az italos dumával, mert általában a nők nem szeretnek sokat inni, másrészt, ha igent is mond, akkor mit mondanál neki?

Hmm csajszi, fincsi az ingyel ital?


Szóval érted?


16F

2011. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jobb láb előre, ball láb előre, jobb láb, bal láb. Ha variálod, hogy jobb, jobb, bal, bal, jobb, bal, akkor az már táncnak minősül...
2011. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29

Itt kérlek hanyagold a pua hülyeségeidet:)

2011. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!