Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen filmet nézzünk az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet nézzünk az első randin?

Figyelt kérdés

Van egy srác, elég jóban lettünk, tudom, hogy akar valamit tőlem, és most elhívott hozzájuk filmezni, de rám bízta, hogy mit nézzünk. Gondolom ott majd a film fog minket a legkevésbé érdekelni, de azért érdekelne, hogy mások milyen filmet néznének egy randin, mivel nemtudom, hogy a pasik milyen filmet szeretnek egy lánnyal nézni.

előre is köszi az értelmeseknek (:


2011. jún. 2. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Torrente triológia.

Hatalmas. :)

2011. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces filmet nézzetek.:D Pl. Terhes társaság, Másnaposok,stb.:)

Esetleg nekem tetszett Az utazó vagy a Salt is.

Eredet sem rossz,bár az elég hosszú és figyelni kell,ha érteni akarjátok.

További filmek : A Karib-tenger kalózai,Könnyű nőcske,Kellékfeleség,Nagyfiúk. :D

2011. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szupercsapat (The A Team)

Nemzetbiztonság Bt

2011. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szerintem mesét nézzetek, de ne ilyen gagyit hanem újat Pl:Derült égből fasirt (ezen megállás nálkül lehet nevetni kb) nagyon tetszett és éeltudomm képzelni egy randin ahol nem akartok semmit legalábbis te nem :D
2011. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mondd azt, hogy van kedved vele találkozni, de filmezés közben nem tudjátok megismerni a másikat. Ezért inkább sétálnál valahol. Vagy menjetek egy koncerte. Itt nyár, mindenhol ingyenes fesztiválok vannak.
2011. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Van egy film,ami tuti tetszeni fog mindkettőtöknek.Az a címe,hogy Elrabolva. Bátran ajánlom! =)
2011. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Épp az Elrabolva c. film után nézelődtem és rátaláltam a Pokolba taszítvára... ami horror, de szerintetek hülye ötlet lenne? nekem tetszik a története és a félős részeknél hozzábújhatnék... még jól is jönne, és szerintem nem az lenne az első ami eszébejut h egyből feküdjünk le.

szerintetek? :)

2011. jún. 3. 23:47
 18/18 anonim ***** válasza:

Hozzábújástól nem az lenne az első szerinted, hogy "feküdjünk le"? (Tudom, hogy filmre gondoltál, amiről neki nem az jutna az eszébe, de ja)


Volt egy sétálós-dumálós javaslat is az ajánlások között. Én a helyedben/helyetekben meggondolnám. A filmezés az már akkor buli, amikor azért már több van köztetek.

2011. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!