Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, hogy „túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy „túl jó pasi vagyok” egy csajnál? Pár hónnappal ezelőtt randiztam egy rendkívüli helyes dekoratív csajjal.

Figyelt kérdés

Tökre ment minden…, aztán egyszer csak közölte, hogy nem akar velem összejönni, mert túl jó pasi vagyok.


Pedig meg volt köztünk a kölcsönös szikra, meg minden ami a kialakuló kapcsolathoz kell, ezt mondta is, de egész egyszerűen ő sem érti. NŐKNEK MINDEN BAJ?!


Mondtam neki, hogy rendben van, maradjunk barátok. Ő is, hogy ok. Aztán összejöttem az egyik barátnőjével, ezt akkor tudta, meg amikor a barátnőmmel közösen elmentünk buliba, és ő is ott volt. Nagyon zavartan viselkedett, nem is jött oda hozzánk, és hamar el is ment a buliból. Azóta egyedül is voltam buliba, a csajom nélkül, akkor is ott volt, és látszott rajta, hogy kerül, és úgy csinált mintha nem vett volna észre, másik irányba ment, ha arra voltam mint ő, és a buli másik végébe táncolt.Utcán is észrevettem, hogy kerül, meg bulikba se jár oda ahova én, pedig az a kedvenc helye. Majdnem minden hétvégén el szokott oda menni. Most meg nem. Meg ha látom mindig szomorkás, pedig mosolygós csajnak ismertem meg.

Nem értem a nőket.


Akkor most mi van? Meggondolta magát, csak már ugye késő volt, vagy ha nem jöttem volna össze a barátnőjével,vajon akkor is kellettem volna neki a későbbiekben? Akkor anno miért nem kelletem neki?


Most nemrég beszélgettem vele msnen. Mondtam neki, hogy nagyon bejön a csajomnak a szép nagy formás mellei. Neki kicsi mellei vannak. Tegnap összefutottam vele, aztán olyan megbántottság, gőg látszott rajta. Lehet, h ez neki rosszul esett?


2011. jún. 2. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

"Akkor miért nem volt benne annyi gerinc, hogy elmondja mi baja van és ne ilyen szar dumával jöjjön elő?"


Nezd, mi ferfiak szeretjuk az egyenes beszedet. A nok viszont mashogy mukodnek, nem rosszabbak vagy jobbak csak masok. Gondolom most mar ugyis mindegy miert lett vege, Te tulleptel rajta, es ahogy irod O is megszenvedte, talan meg is banta ezt a donteset.

2011. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki, hogy nagyon bejön a csajomnak a szép nagy formás mellei. Neki kicsi mellei vannak. Tegnap összefutottam vele, aztán olyan megbántottság, gőg látszott rajta. Lehet, h ez neki rosszul esett?"


-.- neked nem esett volna rosszul, ha a csaj azt mondta volna fordított esetben, hogy "lefeküdtem a legjobb haveroddal, és neked cingár, vékony f*szod van, de neki meg naaaagy éés éés vastaag stb " ? csodálkozol a későbbi viselkedésén? amúgy azon se lepődnék meg, ha a lány a barátnőjére is berágott volna, mert "lecsapta a kezéről" azt, akivel korábban kavart. én már voltam ilyen helyzetben.. ne tudd meg, mien szar érzés..

szóval ez egyértelmen rosszul esett neki. és nem hiszem, hogy meggondolta volna magát, csupán annyi történt, hogy kvaszarul esik neki, hogy épp a barátnőjével kezdtél ki.

-és mellesleg igaza is van.- ja és elég bunkó lehetsz, a leírtak alapján^^ -.-

15L

2011. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

"Túl jó pasi"=="nem vagy elég jó hozzám".


Nem értem miért lenne baj, hogy összejöttél a barátnőjével. Ő dobott, innentől kezdve nehogy már ő legyen megsértődve, ha valaki más mellett meg jól érzed magad. Nem kell törődni vele.

2011. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megérdemlik a csajok! Nagy KIRÁLY vagy :) így kell csinálni a lányok sokkal szemetebbek a nekik nem megfelelő srácokkal, szep volt
2014. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!