Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, hogy „túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy „túl jó pasi vagyok” egy csajnál? Pár hónnappal ezelőtt randiztam egy rendkívüli helyes dekoratív csajjal.

Figyelt kérdés

Tökre ment minden…, aztán egyszer csak közölte, hogy nem akar velem összejönni, mert túl jó pasi vagyok.


Pedig meg volt köztünk a kölcsönös szikra, meg minden ami a kialakuló kapcsolathoz kell, ezt mondta is, de egész egyszerűen ő sem érti. NŐKNEK MINDEN BAJ?!


Mondtam neki, hogy rendben van, maradjunk barátok. Ő is, hogy ok. Aztán összejöttem az egyik barátnőjével, ezt akkor tudta, meg amikor a barátnőmmel közösen elmentünk buliba, és ő is ott volt. Nagyon zavartan viselkedett, nem is jött oda hozzánk, és hamar el is ment a buliból. Azóta egyedül is voltam buliba, a csajom nélkül, akkor is ott volt, és látszott rajta, hogy kerül, és úgy csinált mintha nem vett volna észre, másik irányba ment, ha arra voltam mint ő, és a buli másik végébe táncolt.Utcán is észrevettem, hogy kerül, meg bulikba se jár oda ahova én, pedig az a kedvenc helye. Majdnem minden hétvégén el szokott oda menni. Most meg nem. Meg ha látom mindig szomorkás, pedig mosolygós csajnak ismertem meg.

Nem értem a nőket.


Akkor most mi van? Meggondolta magát, csak már ugye késő volt, vagy ha nem jöttem volna össze a barátnőjével,vajon akkor is kellettem volna neki a későbbiekben? Akkor anno miért nem kelletem neki?


Most nemrég beszélgettem vele msnen. Mondtam neki, hogy nagyon bejön a csajomnak a szép nagy formás mellei. Neki kicsi mellei vannak. Tegnap összefutottam vele, aztán olyan megbántottság, gőg látszott rajta. Lehet, h ez neki rosszul esett?


2011. jún. 2. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "annyira azért nem vagy jó".
2011. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én arra a pasira mondom azt hogy túl jó pasi, aki túl jó hozzám. Mármint, hogy nagyon helyes, én pedig mellett egy kis (úgymond) senki lennék. Akiről sosem gondoltam volna, hogy még csak meg is nézne, felfigyelne rám.

Nagyon rossz húzás volt szerintem hogy pont a barátnőjével jöttél össze. Ne is csodálkozz rajta hogy kerül, szerintem érthető. És az, hogy azt mondtad neki hogy a barátnőd nagy mellei mennyire tetszenek neked, na hát az meg egyenesen bántó volt, még ha nem is úgy szántad. Tökre megértem szegény lányt, én is így viselkednék veled a helyében. Sajnálom.

2011. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
A jó pasiságod valószínűleg kimerül a külsődben. A csajok lelkéhez nem nagyon értesz még, de majd belejössz...
2011. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Neked jól esne, ha az egyik csaj, aki neked is nagyon bejön, összejönne a legjobb haveroddal, majd közölné, hogy a haverod farka jobb??!!


szegény lány... Nem lehet így bánni velünk!

2011. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudsz bánni a nőkkel.. vagyis nem ismered őket... jól megbántottad, grat.
2011. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát de ezt ő csinálta magának, nem kelletem neki. Akkor most meg miért bánja? Ő döntött így. Akkor miért döntött így?
2011. jún. 2. 16:40
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ezek alapján a "túl jó" nem azt jelentheti nála, hogy "kösz nem, nem jössz be".

Itt inkább arra tippelnék, hogy "beképzelt, nagyképű majom" voltál. :)

2011. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit agyalsz még ezen? Nem kellettél neki, akkor ne foglalkozz azzal, hogy nem kerül. Összeszedted a barátnőjét, ami kiakasztotta, mivel riválist lát benne. Azt gondolja, hogy a barátnője szebb és jobb nála, ami lerombolja az egóját. Most csak azért kellenél neki, hogy bizonyítsa, hogy ő sokkal jobb csaj, de azután valószínűleg lelépne valaki mással. Ez a túl jó pasi hozzám pedig egy gagyi lekoptató szöveg, tehát ne foglalkozz vele, se az érzéseivel, se azzal, hogy mit gondol. Nem kellettél neki, akkor most már ne sírjon.
2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valamiert ugy latta a lany hogy nem mukodik a dolog kettotok kozott es szakitott. Ez a "tul jo vagy neki" egy ures szolam, az igazi okot nyilvan nem akarta elmondani. A jelek szerint meg mindig szeret. Az jo hogy nem lettel depis, de a leirasod alapjan a lany szenved.


Senkinek sem esik jol ha az emberrel igy szakitanak, de nem kene bantani a lanyt!

2011. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Senkinek sem esik jol ha az emberrel igy szakitanak, de nem kene bantani a lanyt!"


Akkor miért nem volt benne annyi gerinc, hogy elmondja mi baja van és ne ilyen szar dumával jöjjön elő?

2011. jún. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!