Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnik úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy hogy a lányok már nem vevők a bókokra? :D (többi lent)

Figyelt kérdés

Hiába mondok olyan bókokat egy lánynak amin Petőfi is évekig törhetné a fejét, a legtöbb annyit reagál hogy:

-jaj nem is/haha vicces/hát ha te mondod ...

miért nem tudnak egyszerűen elpirulni és megköszönni?:D

vagy rossz társaságban bókolgatok:D


2011. máj. 30. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rossz társaságban.
2011. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rosszul bókolsz. Egyszer nem bírtam ki és én is elröhögtem magam egy bókon, szégyellem magam érte,de bazz :D


Viszont kaptam már olyan bókot, hogy fülig piros voltam.

2011. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Lényegretörő kell lenni és nem fárasztani manapság az embert, én legalábbis nem szeretem ha reggel a buszon fél hatkor már strófát kell kiegészítenem..


Ha elpirultatni akarsz legyen nagy vastag f*szod.

18/F

2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

"Ha elpirultatni akarsz legyen nagy vastag f*szod.

18/F"


:'DDDD

2011. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

azért azt észre veszem ha hülyeséget mondok:D max vicceset, humorosat, de nem hülyeséget:D

na de mielőtt még félreértené valaki nem az a kérdés h hülye vagyok és nem tudok bókolni:D csak hogy nektek mi a véleményetek

2011. máj. 30. 18:58
 6/16 A kérdező kommentje:
oké most indulok pont hozzá, előkapom akkor a padon aztán pirultatom:D
2011. máj. 30. 18:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Majd meséld el mit reagált :D
2011. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem bókolni kell hanem segget fogni. Mai csajok egyértelműen papucsnak fognak nézni ha bókolgatsz és ki fognak használni aztán pedig csak barát maradsz. Ez már nem a 19. század:)
2011. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jaj nemár:D mondom h ne rólam irogassatok h mit csináljak:D hanem véleményt kérek hogy ti hogy vettétek észre :D
2011. máj. 30. 19:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább az a gond, hogy ilyen bókolgatás nagyon kevés csajnál jön be a mai időkben.Igaz, nem végeztem felmérést de én tapasztalatomból inkább az megy, hogy vicces legyél, laza, lássák, hogy talpraesett vagy és tudsz élni ezerrel, tehát hogy a csajjal való együtlét nem egy szükséglet, hanem csak egy plusz.Vannak kivételek is, úgyhogy egy kis szerencsével kifogod azt a nőt aki értékeli a bókokat.
2011. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!