Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Lehet így valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet így valakim?

Figyelt kérdés

A lányok kis részének jövök be külsőleg, akinek külsőre megfelelnék az meg az első randi után nem akar velem többet találkozni, mert zavarja őket a "csendességem". Nem arról van szó, hogy végig csendben vagyok, de van pár perc "hatásszünet".Amint kifogyok a szóból levágják, hogy nem vagyok valami kommunikatív aztán megkérdezik: "Te mindig ilyen csendes vagy?" és úgy néznek rám, mint valami ufóra.Megváltozni nem tudok, ez az alaptermészetem. Mi a francot tehetnék? Már elegem van az egészből.

24/f


2011. máj. 27. 21:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

Én (20/L) ki nem állhatom a szófosó pasikat! Az előző barátom képes volt 2 óra hosszat is beszélni, hol saját magáról, hol a macskájáról, a munkájáról, a kocsijáról, a múltjáról és kiba*zottul fel se tűnt neki hogy én már órák óta nem szólalok meg mert csak ő beszél.

Szóval az a mítosz hogy a nők imádnak fecsegni tapasztalataim szerint egy nagy hazugság amit a férfiak találtak ki leplezzék vele a szájmenésüket.

Szal nyugi, nekem pl nagyon is bejönnél ezzel a tulajdonságoddal.

2011. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

én is csendes vagyok, ha nem ismerem annyira azokat, akik körülöttem vannak. az én barátom szerencsére sokat tud beszélni, úgyhogy vele nem voltam ilyen, mert ha kérdeznek folyamatosan, meg hozzák fel az újabb témákat, akkor nálam sincs gáz, bár nem tudom, hogy ez nálad hogy van. szerintem nincs ezzel az egésszel semmi baj, egyszerűen ilyen vagy és kész. keress magadnak beszédesebb lányokat én azt javasolnám.

viszont ha beszélgetsz valakivel, szoktál reagálni? mert lehet, hogy azért is tartanak csendesnek, mert nem bólogatsz, szörnyülködsz meg helyeselsz közben. ha néha beköpsz egy ahant vagy egy igent, már attól is beszédesebbnek tűnsz szerintem.

2011. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nekem is pont a csendesebbek jönnek be!:)
2011. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Pfffff de utálom az ilyet...
2011. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Figyelj én fiu vagyok de nekem bejön az ha valaki csendes én például szeretek viccelni ez bejön a lányoknak (minden szavam poénok ból áll) LÉCCI VÁLASZOLJATOK
2011. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 marcsi01 válasza:
járj kommunikációs tréningre nekem bejött a pasimat is ott ismertem meg ha nem menne a barátnőm régen sz+xelt a pasim szerint jó az ágyban ő is kicsit félénk de pár pohár pia segít rajta megadom a számát ha kell írj
2012. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Előbb az általános iskola nyelvtan óráját végezd el, utolsó hozzászóló.

Értem én, hogy az agyadból így repülnek ki a gondolatok, ahogy leírtad, de a liba agyadon kívül ezt senki se tudja értelmezni.

Pont, vessző, mondtad elején nagy betű. Gyakorold ezt egy kicsit, aztán mehet az advenced level is.

2012. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

2011-05-27 22:11


Pontosan ilyen vagyok én is. Ennél jobban nem is írhattad volna le.


Ne aggódj kérdező, sok lány van még, aki szereti a magunkféle fiúkat is, ne add fel! ;)


22/F

2012. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 lila nyuszi ***** válasza:

Nekem is ilyen a személyiségtípusom, békés flegmatikus. :) Nem lehet ezzel sok mindent kezdeni. Beszélgetést is gyakorolni kell, figyeld meg mások hogy beszélgetnek, érdeklődnek stb. :) Nekem használt egy kicsit.


20/N

2012. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Szóval az a mítosz hogy a nők imádnak fecsegni tapasztalataim szerint egy nagy hazugság"


Az meg tény, hogy a nők agyában 2x annyi agyterület foglalkozik beszéddel, mint a férfiaknál.

2012. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!