Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Lehet így valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet így valakim?

Figyelt kérdés

A lányok kis részének jövök be külsőleg, akinek külsőre megfelelnék az meg az első randi után nem akar velem többet találkozni, mert zavarja őket a "csendességem". Nem arról van szó, hogy végig csendben vagyok, de van pár perc "hatásszünet".Amint kifogyok a szóból levágják, hogy nem vagyok valami kommunikatív aztán megkérdezik: "Te mindig ilyen csendes vagy?" és úgy néznek rám, mint valami ufóra.Megváltozni nem tudok, ez az alaptermészetem. Mi a francot tehetnék? Már elegem van az egészből.

24/f


2011. máj. 27. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek pont az jön be, ha egy srác kicsit zárkózott...:)

19/L

2011. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lehel-Arpad válasza:
100%
Hát én is ilyen vagyok , ha az illetőt nem ismerem több mind 5 hónapja , csendes vagyok.
2011. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Én sem vagyok valami kommunikatív, így egy hozzád hasonló fiúval parádés randink lenne. :DD
2011. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

az első pár alkalomkor én sem vok egy nagy dumás 17/L

viszont volt egy barátom, akinek be nem állt a szája, szóhoz sem lehetett mellette jutni...

2011. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor olyan emberek között vagyok, akik közt úgy érzem, hogy szinte levegőnek néznek, akkor én is átmegyek némába. Jó arcok közt meg csacsogok mint a hülye.

Így az emberek nagy része úgy ismer mint csendes, haverok meg pont ellenkezőképp.

Mondjuk nekem van barátnőm, vele beszélek sokat, bár néha én is elcsendesedek, őt is zavarja.

Keresd meg a saját haverokat, akiken egy hullámon vagy. Lányokra ugyanez igaz.

2011. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a baj hogy túlságosan is feszült vagy?

Lazíts ne pánikolj mert annak csak rossz vége lesz.

2011. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem a csendességed zavarja őket, az csak duma. A lányoknak kizárólag a külső számít, szal nekik se nagyon jössz be.
2011. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekm számít egy srác külseje de nem döntő. Vannak csendes lányok, vannak olyan lányok akiknek bejön a csende fiú. Szval ne keseredj el. Sztem kezd el sportolni vagy vmit kondizni, legyél izmos és akk meglátod minden megváltozik mer ha az arcod nem lesz szép de kileszer gyúrva akk más a helyzet. Hány olyan izomállat van akit csak azér néz ki ugy mer sokat edzett. A még azt ntom tanácsolni h próbálkoz 2-3 évvel fiatalabbakkal (attol függ h hány éves vagy mer ha 17 körül vagy akk még jó de az a legjob ha 15 körül mer akk a 12-13 éves lányok nemfogják elvárni h mindig dumáj fleg h még kislányok
2011. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Zarkozottabb, csendes tipusokhoz a bobeszedu, vidam lanyok illenek sztem. Egy hasonloan szukszavu lannyal nem hiszem hogy konnyen mennenek a dolgok.
2011. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

jesszusom, mindegy, hogy milyen a természete, vagy a feje, csak gyúrja ki magát?? és akkor minden rendben lesz?

Szerintem viszonylag kevés lány van akinek ez jön be, és azok általában a kicsit fogyatékos iq csajok.

Ez olyan mintha azt mondanám egy csajnak, hogy mindegy, hogy nem tudsz írni olvasni, és eddig még egy értelmes összefüggő mondat nem hagyta el a szádat,és az se baj, hogy ritka rút vagy, de tetess szilikont a melledbe mert akkor minden rendben.

És én pedofíliára sem buzdítanám, mert 12-13 éves lányok ( némelyik) még nagyon kislány. Velük aztán nem lesz értelmes kapcsolata, és talán még szexuális élete sem, de ha meg mégis szexelnek akkor meg az apja megöli, és amúgy sem nagy dicsőség gyerekeket molesztálni, csak azért mert normális felnőtt nőt nem talál magának.

Szerintem nincsen veled semmi baj, első pár alkalommal miért ne lehetne némi hatásszünet? Nem ismeritek egymást, még nincs túl sok közös témátok, és leginkább a kérdezz felelek megy.

Amúgy meg a lányok szoktak csacsogósabbak lenni, és amikor ők fogynak ki a szóból, és csend lesz, akkor zavarban vannak ők is, és ezzel próbálják elütni, hogy miért vagy ilyen csendes, most mesélj valamit te.

Erre nyugodtan megkérdezheted, hogy miről meséljek, mi érdekel téged. Ha meg csak mondja, hogy mindig ilyen csendes vagy, akkor nyugodtan mondhatod, hogy nem, csak kicsit zavarban érzem magam, mert tetszel, viszont még nem ismerlek, így nem akarok hülyeségeket fecsegni. :)

Na sok sikert don huan :)

21L

ui.:látod, hogy a lányok kifogyhatatlan szógyárak?:P

2011. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!