Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Riki943 kérdése:

Hogyan tudok legkönnyebben elcsábítani egy lányt?

Figyelt kérdés
A szitu az h nem is ismerem csak látom és néha hallom beszélgetni barátnőjével, és eléggé tetszik. Sajnos anyagilag szegény család tagja vagyok, ezért mozi fagyi meg az iylenek nekem annyira nem sürün játszanak, esetleg tudtok valami jó tippet adni?
2011. máj. 27. 19:34
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
dolgozz.nézd meg a nyócker című filmet,ott guszti bácsi megmondja a frankót.
2011. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
séta a parkban...lehet pénz nélkül is jó programot csinálni(tény:hogy igy sokkal nehezebb).találékonyságodra szükséged lesz.
2011. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Puttika válasza:
Szerintem csak add önmagad hivd el valahova,a pénz nem számit ha igaznak igérkezik de ha már a lány azzal kezdi hogy mért nem fizetsz valamit vagy bármi mást akkor nem hozzád illik.ne aggodj valaki a világon csak rád vár hogy megtaláld és szeresd!!!!üdv
2011. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pénzed nincs, akkor az egyetlen esélyed az, h jól nézz ki.
2011. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván ha tudna dolgozna..

De lehet pénz nélküli programokat is csinálni, ahogy már írták kis séta, ha nem anyagias az illető akkor lazán beleférne egy kis házimozizás is akár, az nem kerül szinte semmibe, max veszel valami rágcsát. Ha bejösz neki ugyse fogja zavarni hogy szegény családból való vagy, sajnos rengeteg az ilyen ma már és csak egyre több lesz. :(

2-3 randit valahogy kinyögsz ilyen kis apróságokkal aztán ha összeilletek már úgy se lesz ez mérce senki számára.

Tény hogy nem lesz könnyű, de szurkolok neked, bármi lehetséges csak akarni kell! :)

2011. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
szerintem kábítsd el dugd meg aztán ásd el egy erdőben. és kész a láv ♥
2011. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!