Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác felhív magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác felhív magához dvd-zni, filmet nézni, mennyire biztos, h az lesz belőle?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:44
 1/9 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen a srác. ;) Ha nagyon erőszakoskodik, akkor lehet szeretne többet, viszont ha barátként is tekint rád, nem csak nőként, akkor nem biztos. :)
2011. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 muhamadali ***** válasza:
100%
az attól függ hogy mennyire vagy kapható rá! de ha egyből bevállalod akkor ott abba is marad mert akkor te le vagy tudva...
2011. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen én is gondolkoztam,mert egy fiú akivel kezdek egyre jobba lenni elhívott filmet nézni. Igazából én mondtam neki hogy nem merek horrorfilmet egyedül nézni erre felajánlotta hogy megnéz velem egyet,mert neki van egy nagyon jó. Azóta én is ezen gondolkozom hogy vajon van-e még mögötte hátsó szándék. Persze az én esetemben szerintem csak filmnézésről lenne szó mivel látszik rajta hogy többet akar. Ha látod a fiún hogy nagyon erőlteti a DVD-zést és többször felhozza akkor csak azt akarja,viszont ha még hívott másova vagy a barátod is és nagyon jóban vagytok akkor nem csak azt akarja.
2011. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak férfiűi kötelességének eleget téve, csak szórni akarja a magvait.
2011. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az lesz amit Te akarsz,úgyhogy csak Te tudhatod mi lesz =)

A pasinak tuti nem lenne ellenére.

Am én is DVD-ztem már nem egy pasival,haverral(volt,hogy horrorfilmet éjszaka),és soha nem feküdtem le egyikkel se.

2011. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pexi válasza:



50-50 %

2011. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik a film,felveszed a ruháidat és hazamész!
2011. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így baráti körben van egy elterjedt tézis: Nem mindegy, hogy a fiú filmet nézni vagy filmezni hív. :D (filmezni = szex)

De ez rajtad múlik, ha normális akkor nem fog erőltetni semmit sem, amit te nem akarsz :)

19L

2011. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!;)
2011. máj. 27. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!