Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan roh@dt nehéz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan roh@dt nehéz egy lányt felszedni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

˝a lányoknak ciki egyidős pasikkal járni, még akkor is ha normális...˝


mi az hogy ciki?! -.- mit meg nem adnék ha a nálam fiatalabb srác köszönésen kívűl mondana nekem vmit, nemhogy járna velem..^^ 17l

2011. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

FIGYELJ KICSIT RÁM, KÉRLEK!


Millió féle ember él a földön. Te kifogtál néhány olyan hölgyeményt, akinek épp nem voltál az esete. Ez adódhatott külső vagy belső tulajdonságok miatt, de nem is ez a lényeg.


Addig kell keresgélni, amig nem találsz olyan lányt, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy. Lesz ilyen, csak ne add fel. Nem kell elkeseredni, eddig rossz helyen keresgéltél, ennyi.


GOndolkodj el inkább azon, hogy milyen típusú ember vagy? Milyen párra vágysz? Intelligensebb a válasz, akkor ismerkedj kiállításokon, színházban, könyvtárban.

Ha laza vagy és olyan lányt keresel, ajánlom a diszkót, mozit, rendezvényeket stb.


22/L

2011. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mert nők a nemiség csúcsainak tartják magukat, csak a vezér

domináns hímek juthatnak velük szembe előtérbe.

2011. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez a 11:22es vagy vmi kivénhedt k*rva,vagy kis csicska,aki olyan ronda,h nem talál senkit,és amúgy k*rvára nem a kérdésre válaszolt.

Amúgy igaza volt,a 2vel előttem szólónak,először dönts el magadban,h milyet szeretnél,és utána kezdj el keresgélni a megfelelő helyen.:)

2011. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hehe Öcskös csak meg kell tanulni csajozni;) érteni a csajok nyelvén ;) kb mint az enyém felszedem a csaj kb 2-3 hétig falra lehet kenni olyan rendes vok és utáan hirtelen g.eci leszek :D ;) kb.. 3 hétif 3 hét ilyen 3 hét oylan és meg vannak értem őrülve a nők ha nem jön össze egy sose ragadok le annál;)
2011. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Oo`h dehogy nehez ha tudod hogy hogy kell olyan hamar fel tod szedni hogy a tenyeredbe horzodoz majd azt csinalsz vele amit akarsz..hidd el en mar tudom..s ha gondolod tudok adni egy -ket tanacsot:D
2011. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sztem ha egy csajjal rendes vagy,és utána gec*i,akkor ott hagy a p*csába,de azért rajta!:D
2011. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 napietus ***** válasza:
utolsónak van igaza :) én is ismertem ilyen kis taktikázó hülyegyerekeket. a barátnőimmal jókat nevettünk rajtuk :D:D
2011. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!