Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kis segítség kellene, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis segítség kellene, hogy hogy tudnék közel kerülni a lányhoz aki tetszik?

Figyelt kérdés

Ugyanabba az iskolába jár ahová én és hogy most facebookon hgoy írjak rá,vagy van-e vmi más ötletetek?

16F


2011. máj. 20. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá szünetben vagy iskola után és hívd el egy fagyira.
2011. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legjobb megoldás ha nem ismeritek egymást akkor egy közös ismerőst találni és valahogy azon keresztül elindítani az ismerkedést. Nem biztos hogy jól sülne el ha ráírnál csak úgy hirtelen, de sose lehet tudni. Néha bejön, pl tudd meg milyen filmet szeret vagy zenét és hívd el egy filmre vagy koncertre, mondván megtudtad hogy neki ez tetszik és neked és hogy lenne e kedve eljönni.
2011. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Ugyanabba az iskolába jár ahová én" - innentől kezdve nem értem mi a probléma. Odamész hozzá és beszélgetni kezdesz vele. Ne facebook-on akarj már csajozni az ég áldjon meg. :)
2011. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jó levelezőtagozaton szerelmeskedni. Menj oda hozzá, hívd el egy randira.
2011. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát jó csak ha most odamegyeek szünetbe hozzá hirtelen mit szólna?:D nem ismerem még és lehet hogy csak kiröhögnének a barátnőivel:/
2011. máj. 20. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose tudhatod, kiröhögni nem röhögne ki szerintem, ha kiröhög akkor jobb is hogy nemet mondott. Amúgy ezért mondtam hogy keress közös ismerőst aki által össze tudtok ismerkedni, vagy vállald a kockázatot hogy nemet mond.
2011. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szerintem ez egész jó:)
2011. máj. 20. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!