Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elijeszt titeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elijeszt titeket az olyan pasi aki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
aki 20 évesen már azon gondolkodik hogy milyen apa lesz és imádja a gyerekeket, és lányokat is úgy válogat hogy kit tart jó anyajelöltnek. Gondolom fiatalon még nem ezen szerettek gondolkozni, pár kapcsolatom volt de legtöbbje hamar vége lett, talán azért mert nagyon arra törekszem hogy családot alapítsak a jövőben és hosszú távra tervezek.
2011. máj. 17. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen imádom a gyerekeket, de családot alapítani nagy felelősséggel jár és kell valami, amire azt lehet mondani, hogy biztonsággal fel lehetne nevelni egy babát. Azért két huszas évei elején járó egyén nem tudom, hogy miből tudna eltartani magát és a kicsit is. Nem azt mondom, hogy a pénz minden, sőt kifejezetten utálom, mert minden a pénzről szól, de egy baba vállalásához némi egzisztencia nem árt.

Én is szeretnék családot néhány éven belül, de ehhez még a potenciális apajelölt hiányzik.

2011. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem elijeszt. Én nem tenyészállat vagyok.
2011. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem mostanában akarok én se, csak már így keresem a majdani feleségem :) Illetve sokat olvasok gyerek neveléssel kapcsolatban, biztos onnan jön hogy nekem sosem volt apám, és mindig irigyeltem azokat akiknek jó fej apjuk van.


Persze fontos hogy szerelmes legyek abba akit kiválasztok, de ha látom rajta hogy mondjuk nem lenne jó anya az hatalmas mínusz számomra.


Élek a mának, de nem égetem mint két végén a gyertyát, havi egyszer járok max buliba, illetve ha az alkalom úgy kívánja. Képzem magam és dolgozok, maradék szabadidőmbe meg unokaöcsémre vigyázok mivel jelenleg nővéremmel élek együtt. Imádok a kis sráccal lenni, azt szeretném ha felnézne rám.


Egyedül egy kapcsolat hiányzik az életemből de sajnos a jelenlegi korosztály inkább még bulizik és én nekem ritkán van rá időm vagy kedvem.

2011. máj. 17. 23:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Unokaöcséd nagyon szerencsés, hogy így állsz hozzá! (Nekem unokahúgom van :D )

Azt gondolom rólad, hogy egy értékes ember vagy és tudod, hogy mit szeretnél az élettől és mégis a realitás talaján állsz.

Biztos megfogod találni azt a szerencsés lányt, akivel mindezt meg tudod valósítani. Sok sikert hozzá!

2011. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszene ha mondjuk az akit szeretek az gondolkodik közös jövőben 17L
2011. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!