Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néznek le, mert roma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le, mert roma a barátnőm?

Figyelt kérdés
Miért baj az, ha mindig is a roma lányok jöttek be "fehér" létemre?
2011. máj. 16. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%
így igaz... én cigány vagyok és volt egyx két éves kapcsolatom, ahol volt szex, és most van egy akivel szintén.. 18 éves vagyok.. a legtöbb lány magyra és cigány is, ienkor már vagy 10-nél simán ztart hanem többnél.. én mindig úgy képzeltem el, hogy majd egy vki lesz az életemben senki más.. remélem, hogy ennél több már ne lesz... nekem is magyar barátom van, mondjuk én féligmeddig magyar is vagyok.. de nem érdekel mások véleménye és őt se, szeretjük egymást és nem a világnak akarunk megfelelni, hanem egymásnak
2011. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány roma és tök rendes családból származik, legalább felvilágosíthatnád a barátaidat, családtagjaidat, hogy a romák kb. 2%-a alkalmazkodó, iskolába járnak a gyerekek, a szülők dolgoznak becsületesen, a gyerekek később mehetnek egyetemre, mert van bennük akaraterő. Sőt, akadnak, akik szégyellik a származásukat, mert tudják, hogy a romák milyen emberek. És a barátnőd azok közé a ritkaságok közé tartozik!

Emlékszem, egy magazinban olvastam a továbbképzőbe járó romákról, akik elmesélték az életüket, jövőjüket, és hogy milyenek az emberek velük.

Emlékszem arra is, hogy valaki mesélte, hogy a HÉV-en a roma fiatalok rendetlenkedtek, ordibálva beszélgettek egymással. Erre odament hozzájuk egy idős roma nő, aki keményen leszidta őket a viselkedésük miatt. Hozzátette azt is, hogy szégyelli, hogy a maga fajtájuk nem tud alkalmazkodni. Erre a fiatalok teljes csöndben utaztak...

2011. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
Igen, van benne igazság... van amikor én is szégyenlem azt, h cigány vagyok részben... de rájöttem, h nem kell szégyelni magam azért, mert ennek születtem és mert élni akarok normálisan. azoknak az embereknek kellene magukat szégyellni, akik lenéznek.. és énis lenézem egyes cigányokat, de viszont ugyanugy egyes magyarokat is...
2011. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert 10-ből kb 9,5 cigány bűnöző életmódot folytat...
2011. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én kifejezetten utálom a cigányokat, de még is van egy cigány lány aki bejön... ez van nem tehetek róla.. és NEM a bőrszínükkel van bajom hanem a viselkedésükkel... de ő nem olyan, tök rendes családja van stb.. és gyönyörű szép, és pár magyar csaj tanulhatna tőle.. :)
2011. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!