Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néznek le, mert roma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le, mert roma a barátnőm?

Figyelt kérdés
Miért baj az, ha mindig is a roma lányok jöttek be "fehér" létemre?
2011. máj. 16. 18:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Hát egy picit furi...de azért nyugtass meg, hogy nem ezek a putris kis csitrik tetszenek!;)

Szerintem ez a mai helyzetben igencsak érthető...megy a rasszizmus kis hazánkban(véleményem szerint van alapja), és mindenkit lenéznek,aki máshogy gondolkodik.

Én békeszerető ember vagyok,de én sem rajongok az efféle "dolgokért"

Te tudod, a te életed,és ha boldognak érzed magad,akkor ne törődj senkivel,aki emiatt lenéz!

2011. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Az emberekben benne él a természetes rasszizmusos dolog. Érthető, hogy lenéznek mert nem egy "fehér" csajjal vagy.


És én is csak azt tudom mondani, mint a többiek; Ne törődj velük! A fő, hogy szeressétek egymást.

2011. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom, hogy miért gáz ha egy magyar meg egy cigány együtt jár stb.. bőrszín más és semmi más.. ugyanolyan ember mind2, mind2-nek szíve van, anya szülte...meg ha meghalunk, ugyanúgy elrohadunk és kész...
2011. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzak velük... rendben... de amikor elbùcsozol a buszmeg.ben a szerelmedtől, teszel 3 lépést és megakarnak lincselni a bakancsos ùriemberek és futnod kell hogy ne verjenek agyon... azért ezek után nehéz nem foglalkozni ezzel. Barátnômnek el se merem mondani az ezzel kapcs. dolgokat mert attòl félek szakìtana velem, mivel úgy érezné kellemetlenségeket okoz nekem.
2011. máj. 16. 18:59
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Nézzük csak meg a maunika showban szerepelő idős,fiatal romákat,viselkedésüket,családjukat.Na pont EZÉRT nézem én le az ilyen párokat.A vérükben van.
2011. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
tudod mit? ezek nem is emberek hanem állatok, egy utolsó senkik!!!
2011. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem mintha a magyarok jobbak lennének, csak őket senki nem nézi le, mert magyarok.. csinálhatnak akármit, azok ölhetnek, lophatnak, lehetnek a legalljasabbak is, akkor is jó emberek, mert nem barna a bőrük...
2011. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg azért zavarna ennyire, mert ahol felnőttem nagyon sok volt a cigányság, és sok iszonyatos bűnt követtek el, beszólogattak, este féltem kimenni az utcára, folyton rossz hírben vannak, lányok tizenévesen már kétszer szültek, iskolázatlanok stb. Nem mondom, hogy a lány akit szeretsz ilyen, de én ezt láttam, a mai napig ez van bennem. Nekem is volt egy nagyon jó cigány haverom, aki már 7-ben füvezett, akkor még én azt se tudtam mi az, jóban voltam vele, a mai napig ha találkozom vele beszélgetünk. Persze én is általánosítok, pedig én is ismerek kivételeket, de nagyon kevés van belőlük. Ha a bnőd iskolázott, normális, nem cigányul viselkedő vandál, össze vissza fekszik bárkivel, biztos rendes. De mondom, én kevés ilyet láttam. Ezért és a fenti okokért nem szeretném ha az én családomba keveredne ilyen.
2011. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%

A kérdezőtől előre szeretnék bocsánatot kérni h itt oltom a népet, de ez nekem már komolyan mondom, hihetetlen..


Esküszöm, divat az, h lenézzék a cigányokat.. fúú ez úgy felhúzott, hogy összefexenek mindnekivel stb... Jézusom, ez egy akkora nagy baromság h hűha..

Szinte az ÖSSZES magyar csaj egy rohadt K*rva...azt se tudják hány F*sz volt már bennük 150x vetettek gyereket, de nem k*rvák.. van egy magyar csaj aki multkor úgy kiakasztott azt hittem pofán vágom.. járni akart vele egy cigány pasi, és nem járt vele, mert az mien lenne már, de azért megb*szatta vele magát, mert egy kört megért... és ien majdnem az összes.. jaj lenézem a cigányokat, mert azok retkesek, büdösek, szégyenek, de amikor nem láűt senki lesz*pom a f*szát, megb*szatom magam... aztán meg letagadom.. ne képzeljenek már oan sokat magukról a magyarok, nem többek mint a cigányok, csak a világ oan g*ci, hogy nem nézi h mit tesznek a magyarok, h mienek, csak a cigányok a rosszak, azok lehetnek akármien jók, neveltek, rendesek, akk is levannak nézve... fúú de felb*sszák az agyammm

2011. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó válaszoló. Kb egyet értek veled, majdnem az összes lány olyan amilyennek leírtad. Nekem egy bnőm sincs, nem is volt soha, pont ezért mert gyűlölöm őket. Én lány vagyok 25 éves, 16 éves korom óta élek szexuális életet, és 3 kapcsolatom volt, a 3. jelenleg is tart. 6 év 2,5 év és a mostani 1,5 év. Én csak ezzel a 3 emberrel feküdtem le, és én is szégyennek tartom, hogy főleg ezek a mostani fiatalok a tizenévesek csak úgy odadobják magukat mindenkinek. Cigány vagy nem cigány.
2011. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!