Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogyha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha a srác taktikázik?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Arról lenne szó,hogy van egy pasi,akivel találkozgatunk,de még csak most volt meg a 2. tali és ő közölte velem,h tudja,h a nőnek húzni kell az agyát és ő is ezt teszi velem....és tény,h ezért fogom megbecsülni,mert nem hullik az ölembe,de nekem is kéne vmi taktika még most az elejére,mert ki kéne cselezzem.. Ötlet? :) Am félreértés ne essék még csók meg semmi nem volt :) Szal ez egy normális ismerkedés lesz nem olyan durrbelebumm. Lécci segítsetek :)
2011. máj. 16. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:

ti most sakkoztok vagy párkapcsolatot alakítotok?

taktika... xD

2011. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Szal ez egy normális ismerkedés" az én értékrendemben normális ismerkedésnél nem kell taktikázni és kicselezni a másikat. Miért nem elég ha ő taktikázik? Csak a végén el ne taktikázzátok...
2011. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csókold meg + sexet is lehet húzni,halasztani hogy megőrüljön.De legjobb az őszinteség,mert a húzás nem mindig vezet pozitív irányba.
2011. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez igy oké, csak nem szokás közölni szerintem :) természetes hogy kicsit mindenki húzza az elején a másik agyát, akkor kell még kiderülnie ha nem megbízható vagy hamar érdeklődést veszit a másik. jó játék, csak nemszabad tulzásba vinni, max 1-2 hónap sztem, utána már félre a hülyéskedéssel
2011. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Minél kevésbé érzi rajtad, hogy nem sikerül "húzni az agyadat", annál jobban ráébred, hogy ez nálad nem megy. Amúgy miből gondolja, hogy csak azt értékeled, amit nehezen kapsz meg? És ő? Vagy magából indul ki? Vagy fél? Vagy vele is taktikáztak? Mire tartja ennyire nagyra magát? Érdekes a fiú felfogása...


K

2011. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ő a nők többségéből indul ki,hogy ők sem azt becsülik meg,ami rögtön az ölükbe hullik és mondjuk tény,h én ilyen vagyok,szóval azt imádom a legjobban,hha egy pasi nehezen adja be a derekát..egy ideig... de ő akivel anno csinálta az a csaj túljárt az eszén és nemtudom,h járjak én túl az eszén....de lehet,h ink hagynom kéne az én időm is eljön majd úgyis,mikor arra kerül a sor.. :/
2011. máj. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!