Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj hirtelen beletúr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj hirtelen beletúr a hajába, annak mi a jelentősége?

Figyelt kérdés
Sok lány csinálja ezt, és ne azt írjátok hogy viszket a feje
2011. máj. 10. 21:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem azt jelenti,h idegesít,h a szemembe lóg.
2011. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tetvesek????
2011. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

igen itt minden lány menő, egy picit se esnek zavarba egy alakuló kapcsolatnál, aki 15 éves kora óta szexel(dug), az nyilván nem azért túrja a haját előtted.

De ez régóta így van, mindig ezt látom amikor a tesa' fűzögeti a csajt egy nap (vagy akár egy hétig? :)). pirulnak, lenéznek és qrva gyakran igazgatják a hajukat.

itt akárki akármit mond(....)


de ez nem törvény, ja és ha ezt a casanovatrükkökből vagy miből olvastad akkor megsúgom hogy az az egész egy nagy baromság, szerencsétlen gyökereknek készítve.

2011. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
majd pont neked 35 csaj dobálja a haját, mint már írtam, nem lehetsz túl jó pasi. akkor nem itt kérdezgetnéd. Általában a jó pasik oda mernek menni a lányokhoz, és nem GYK-n név nélkül kérdezgetnek xD
2011. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
te 17l, te milyen csaj vagy he? :D Elég jó, hogy mindig megkapd az alfahímet [link] csak olyan rohadt büszke ne lennél valamire, szexi troll.
2011. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

jajj ez mi ez a kép? aludni szerettem volna még ma :(((

Hát én egy olyan lány vagyok, akinek több éve van párja, és nem írogatom ki GYK-re hogyha megnéz egy pasi :)

2011. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
te tanár vagy? milyen tanár és hogyhogy ennyi lányt tanítasz?:D grat a szituhoz :D
2011. máj. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

22:26


Az hogy milyen pasi vagyok, azt ne te mondd meg oké ?

Amúgy szoktam tükörbe nézni és van egészséges önkritikám.

2011. máj. 17. 18:15
 19/22 anonim ***** válasza:
Én minden nap beletúrok a zsíros hajamba, igaz, csak azért, mert tetves vagyok
2011. máj. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Azt, hogy szar a hajad
2011. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!