Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók is lehet a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók is lehet a fiú és a lány között ''nyelves csók''?

Figyelt kérdés
2007. jún. 22. 14:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Hát az amerikai romantikus filmek azt sugallják, hogy az első randin kertkapuban elköszönős jóéjtpuszi az arcra csókot kell adni. Hogy ti mit tesztek az csak rajtatok múlik, vagy a pillanat heve dönti el.

Miért ne lehetne nyelves csók? Szabad emberek vagyunk, azt teszünk, amit szeretnénk.

Ugyanakkor jó az önmegtartóztatás, jó egy olyan csók, vagy puszi, amiből kiderül, hogy akartok-e még randizni, kívánjátok-e egymást, stb., és utána ott a várakozás heve a következő randira, abban a szellemben, hogy ott talán további jó dolgok történhetnek, pl. az első nyelves csók.

A nyelves csók nagyon intim, úgyhogy azt mondom: ha tudtok önmegtartóztatni ne legyen, hagyjátok a második randira, ha nem tudtok, akkor legyen, semmi baj nem lesz belőle.

2007. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
de még mennyire, hogy lehet! az án első csókom is nyelves volt és nagyon úgy néz ki, hogy nem haltam bele. de nem kell aggódnod emiatt, úgyis minden alakul majd magától és érezni fogjátok, hogy meddig akartok jutni első alkalommal.
2007. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Olyan lehet, am ilyet a pár szeretne.
2007. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
lehet! de ez függ attol hogy ez az első szerelem -e? vagy menyire vagytok bátrak:D
2007. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Naná! Mindent szabad! ;)
2007. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy igen..hogyne lehetne? én is ugy kezdtem el...abba nincs semmi..hallottam már rosszabb esetekrol is..!!!!
2008. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Persze
2009. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

persze hogy lehet. + attól hogy az eleje sima csók még átvághat a végén nyelvesbe :)

am az én első csókom is nyelves volt :)

2009. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
93%
Nekem nyelves volt az első :)
2009. júl. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Nekemis nyelves volt az első :D

Én azt hittem sima lesz de a srác elég rámenős volt, meg is lepődtem rendesen, de így csak jobb volt ;)

Szóval simán lehet :D

2009. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!