Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen rossz csalódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz csalódni egy lányban?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok! egy lányt megismertem majdnem 2 éve, és én már akkor éreztem hogy vele nagyon is összeillünk! ő egy olyan lány aki nagyon szép,gyönyörű, és ami számomra fontos hogy nem viselkedik ku*vásan! És én eléggé komolyan beleéltem magam hogy egy napon mi úgyis összejövünk, mert összeillünk meg stb... Ja meg az is tetszik benne h szokott menni szórakozni, de nem szokott berúgni, és a szexel is úgy van h vagy csak hosszú párkapcsolat után, vagy házasság után! és erre tegnap találkoztam vele egy buliban, aztán láttam h egy kegyetlen bunkó paraszt srác nyomul rá, azt ma meg megtudtam h a csaj jól berugott meg meg is dugták!!!! én hülye meg várok rá 2 éve......... és rájöttem h csak azért nem kaptam még meg mert nem vagyok bunkó, és ezt már több csaj ismerősöm is mondta h csak a bunkósság hiányzik belőlem!...
2011. máj. 8. 21:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De pont ez a gáz h ő azt híresztelte magáról h nem adja könnyen magát, meg h hosszú ismerkedés után lehet vmi, meg tudod ha egyszerre 200 fiú nyomul rá akkor most én minek álljak be 201.-nek? próbálok úgy közelíteni felé ahogy senki más........
2011. máj. 8. 21:54
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor annyit még hozzá tennék, hogy az ilyen kommentekre ne reagáljál, mert ezeknek negatív kritikát nem lehet megfogalmazni, hiába jogos is, mert vérig sértődnek.

Nő szájából nem fogod azt hallani soha, hogy "neked van igazad", vagy, hogy "ne haragudj",látod most is minden meg van magyarázva.

Valamit fel is hozol utolsó tahó bunkó leszel.

Csak te lehetsz a hibás, most is te vagy meg az is leszel.

Épp ezért bőven elég az, ha addig foglalkozol vele, míg meg nem szúrod aztán mehet a fenébe, persze utána csodálkozik, ha le van sz*arva a feje.

2011. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
fuckmeimfamous jól beszélsz!! :)
2011. máj. 8. 21:59
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez a csaj két évig nem járt senkivel? Jól értem se veled se mással?
2011. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
senkivel, erre egyből beavatták......:D
2011. máj. 8. 22:02
 16/21 A kérdező kommentje:
De amúgy ha megismerkedett volna valakivel és azzal találkozgatott volna, meg randizott volna, aztán összejöttek volna az nem zavarna mert legalább szeretik egymást és boldogok, de a csaj nem ilyen igazából amit most csinált, csak a sok ribanc és komolyan ribanc barátnője tették azzá.... :( szüleit is ismerem és nem ilyennek nevelték hisz apja pap, anyukája pedig cég igazgató... szóval... :(
2011. máj. 8. 22:11
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem arról van szó, hogy mindenben te vagy a hibás, csak annyi, hogy a pasik borzasztó sarkítva látják a dolgokat a legtöbbször, és nem érdekli őket, hogy az emberek/nők mit miért csinálnak. De ha úgy könnyebb, akkor tarts minden nőt r*bancnak, a te dolgod, de ezzel nem leszel előbbre.
2011. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nemazért de ezt te kurtad el-.-" 2 évig csorgattad a nyálad ahelyett hogy összejöttél volna vele.most szerethetnétek egymást meg minden boldogság lenne.ha nem mondod el neki hogy mit akarsz tőle akkor mért ne dughatna mással? 18/F
2011. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
lehet itt oltogatni a kérdezőt, de azért mégis csak részegen megkuratta magát a csaj! rossz hozzáállás a "lassú víz partot mos" ha az elején nem kellesz egy nőnek akkor később sem fogsz. az lesz mint ami most veled: te próbálsz közelebb kerülni hozzá, vársz, várod a megfelelő alkalmat míg jön egy sz*ar aki részegen jól megba*ssza! ennyi! kár ezen puffogni, a nők már csak ilyenek... attól függetlenül te ne legyél ugyanilyen undorító hulladék. csak figyelj arra, hogy soha ne szeress és ne kedvelj olyat akivel ez nem kölcsönös érzés. és soha ne várj senkire! egy nő sem ér annyit! maximum édesanyád...
2011. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudod mi a poén? Én a múlt hétvégén ugyanígy jártam egy sráccal... akkor most én is vergődjek, hogy minden pasi egy szemét féreg?


Tudom, hogy ez most szörnyű érzés, mert én is csalódott vagyok és nagyon megbántott. Nem ezt vártam, nem érzem fairnek és nagyon fáj, hogy még csak nem is értem mi történt, ha egyszer nem ilyennek ismertem meg... de ettől nem szeretem kevésbé. ettől még nem múlik el a sok jó benne, amit megszerettem, és mert ember, igenis tévedhet. Nem ettől lesz hülye bunkó, egy utolsó paraszt, aki csak megvetést és utálatot érdemel.


Nyilván mindent felülértékeltem és hagyom a dolgot. De nem engedhetem meg magamnak, hogy ezért a csalódásért lesüllyedjek arra a szintre, amit eddig megvetettem. Ettől nem lett minden pasi bunkó, akiket csak ki kell használni, részben magamat is okolhatom, amiért nem voltam határozottabb (azért te is a kis seggeden ültél két végi ,ahelyett, hogy megmondtad volna neki, hogy mit érzel). Azt tudom tanácsolni, szedd össze magad és ne általánosíts, mert azzal csak te jársz rosszul - ugyanis mindig az ilyenekből lesznek az idegbetegek, egyedülálló ötvenesek...

2011. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!