Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen rossz csalódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz csalódni egy lányban?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok! egy lányt megismertem majdnem 2 éve, és én már akkor éreztem hogy vele nagyon is összeillünk! ő egy olyan lány aki nagyon szép,gyönyörű, és ami számomra fontos hogy nem viselkedik ku*vásan! És én eléggé komolyan beleéltem magam hogy egy napon mi úgyis összejövünk, mert összeillünk meg stb... Ja meg az is tetszik benne h szokott menni szórakozni, de nem szokott berúgni, és a szexel is úgy van h vagy csak hosszú párkapcsolat után, vagy házasság után! és erre tegnap találkoztam vele egy buliban, aztán láttam h egy kegyetlen bunkó paraszt srác nyomul rá, azt ma meg megtudtam h a csaj jól berugott meg meg is dugták!!!! én hülye meg várok rá 2 éve......... és rájöttem h csak azért nem kaptam még meg mert nem vagyok bunkó, és ezt már több csaj ismerősöm is mondta h csak a bunkósság hiányzik belőlem!...
2011. máj. 8. 21:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja és tényleg csak tényként közlöm hogy van kocsim,motorom, izmom,pénzem, néha modellkedek is, szóval ránézésre nincs velem gond, csak az hogy túl kedves vagyok.... :(
2011. máj. 8. 21:41
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

azért mert! ebből annyit tanultál, hogy legközelebb már nem fogsz futni senki után, nem kell magadban ajnározni hogy ő milyen szép milyen jó stb...

nőben ne bízz!

2011. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
hát ja! :) rájöttem h minden nő hulladék, most már csak egy tárgy lesz amit 1 éjszakáig használok azt csőőőő
2011. máj. 8. 21:43
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Ezért szajkózom, h nőt nem éri meg komolyan venni, főleg, h mindegyikben ott van a ribanc.

Soha nem tudhatod mikor jön belőlük elő.

Egyébként jobban teszed, ha most már nem éled bele magad semmibe.

Ne hagyd, hogy a rózsaszín köd elborítson.

2011. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát emiatt a hozzáállásod miatt meg is érdemelted ezt...

Ezekszerint jogos ha azt mondom, hogy a pasik is ugyanolyan szemétre valók, utolsó gyökér mindegyik, akiket használunk aztán eldobunk.

2011. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
jól mondjátok! pedig sok-sok igazán jócsajt "megkaphattam" volna már, de én mindig nemet mondtam és annyit mondtam h nekem 1 másik lány kell.............. de rohadjon meg mostmár :D:D:D
2011. máj. 8. 21:47
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Honnét tudod hogy volt szex láttad? Vagy csak valamilyen nagyszájú ezzel hencegett. Két év alatt miért nem viselkedett igy? Ezen gondolkodtál? Legközelebb nyiltan hivd el azt aki tetszik. Mi csajok szóbol értünk csak.
2011. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hallod! mindent megadtam volna neki, szívből szerettem volna meg minden, csak jött egy bunkó p*cs aki meghívta 2 felesre amíg nem voltam ott, azt már ennyi nem is kellett neki több.........
2011. máj. 8. 21:49
 9/21 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem lettél volna nyámnyila, hogy 2 évig csak bámulod, hogy 'úgyis összejöttök', és ahelyett, hogy ülsz a babérjaidon, teszel valamit, talán már rég járnátok. Egyszer berúgott, na nagy ügy, az ember csinál hülyeségeket, még a lányok is. Honnan tudod, hogy lefeküdt valakivel? Ha egy srác mondta, annak kb. annyi hitele van, hogy semmi... ÉS ha lefeküdt valakivel? Neked mi közöd hozzá, ha nem tettél érte semmit? Nem a bunkóságtól függ az egész, hanem a határozottságról és a cselekvésről. Lehet egy pasi bármilyen tökéletes minden szempontból, ha arra vár, hogy majd a csaj fog udvarolni neki, sose lesz nője.
2011. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2 év alatt jóba lettem a csaj összes ismerősével, barátnőjével, plusz a sráccal is sok közös ismerősünk van, és mindenki mondta,írta h de jó estéjük volt meg stb...
2011. máj. 8. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!