Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha egy férfi bevallja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy férfi bevallja az érzéseit?

Figyelt kérdés
Hogy mennyire tetszik neki a lány és mennyire fontos neki, stb.
2011. máj. 8. 16:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lányfüggő, én pl. nem lennék egy érzéketlennel vagy valakivel akivel nem vagyunk egyenlő felek. Kapcsolaton belül mindenféleképpen jobb, legalábbis egy olyannak aki viszont szeret.
2011. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz:)a lány örülni fog:)
2011. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tisztelném, hogy elmondta az érzéseit, de nem örülnék neki. Jobb szeretem mindig azt hinni, hogy meg kell őt tartanom, mert millió lány van körülöttem. A másik meg az, hogy én ha uralmat érzek, akkor uralkodom is. Utálatos szokás, hogy én érzem magam férfinek a háznál, épp ezért ki nem állom ha behódolnak.
2011. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
patrik, te vagy? -.-
2011. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Az első barátnőmnek mindig bevallottam mindent. Mi volt a köszönet? Hazudott, megcsalt, elhagyott.

A következő barátnőmmel állandó jelleggel fölényes voltam. Oda volt értem.

Tehát nem a barátaimmal foglalkozok, ha kapcsolatról van szó."


hmmm... hát én elmondtam barátnőmnek, hogy mennyire szeretem és minden egyéb "nyálas dolgot" is, mert nagyon szerelmes vagyok. Közöltem vele az ilyen elméteket is amit bemásoltam, a válasza az volt hogy őt ne hasonlítsam más csajokhoz, nincs még egy olyan mint ő és nevetséges hogy azt gondolom hogy az őszinteségemből hátrányom származna :)

nah majd meglátjuk :)

2011. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*elméleteket
2011. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igazad van, és a lányoknak is igaza van, hogy ne hasonlítsuk őket máshoz.

De ennek ellenére az az első kapcsolatom annyira kikészített, hogy nem hagyom magam újra annyira szerelmesnek lenni. Talán hiba, és majd egyszer megváltozik ez, de még jó ideig én szeretnék lenni az a fél, aki kevésbé szeret.

2011. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én nem tudnék mit kezdeni egy fölényeskedő, érzelmeit ki nem mutató férfival.


Kérdező! Szerintem örülni fog neki a lány!:)

26 L

2011. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak tudni kell kinek érdemes szerelmet vallani! Amúgy nem gáz de ha minden napos akkor nagy baj!
2011. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az elején semmiképp sem szabad! amikor már úgy érzed szerelmes beléd akkor lehet, előbb ne.
2011. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!