Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok, miért utáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, miért utáltok engem? Miért nem szóltok hozzám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bármilyen társaságban vagyok a nők soha nem szólnak hozzám ezt már megfigyeltem, nem akarnak velem beszélgetni, viszont egymással nagyon jól elvannak.Meg soha egy kedves szót, dicséretet nem kaptam még nőktől, olyan ridegek mint a jég, se egy mosoly, se egy elismerő pillantás, pedig én mindig jó voltam hozzájuk.A másik meg hogy soha nem volt még olyan hogy én valakinek is tetszettem volna, soha senki nem jött oda hozzám, nem is jelzett sehogy, mint a robotok úgy viselkednek.

21f


2011. máj. 7. 16:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztem már csomószor, miről beszélsz?

És tudod mi történt? Bocs van pasim, nem vagy az esetem, legyünk csak barátok, jobbat érdemelsz nálam.

EZÉRT kezdeményezzek?Semmi értelme, nem igaz hogy a nők hogy ki vannak szolgálva a mai világban, mindent a seggük alá tesznek, bőven válogathatnak, azt tesznek amit akarnak.

Kezdeményezek = elutasítanak, sz*r pali vagyok, nem kezdeményezek = töketlen pali vagyok, szuperhős ne legyek csajok? az se lenne jó, semmi nem jó.De ti még véletlenül sem csináltok semmit, olyan passzivok vagytok hogy az valami hihetetlen, mintha aszexuális lenne minden nő.

2011. máj. 7. 16:56
 12/13 anonim ***** válasza:
akkor add fel. olyankor szokott jönni a csoda.
2011. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy csajok csak akkor kezdeményeznek ha olyan pasit látnak(külső) akit nem tudnak visszautasítani. De egy átlagos vagy "csúnya"(nem szeretem ezt a szót) pasinál nem fognak kezdeményezni. Sőt ha te kezdeményezel még lehet azt is elutasítják. De sose lehet tudni, alapból ne úgy menj oda valakihez hogy meg akarod szerezni, próbálj kicsit távolság tartóan viselkedni. Fontos a kisugárzás! A legfontosabb és a legnehezebb, én már csak tudom engem is küldtek már el nem párszor.

Azon is múlhat hogy hol és hogyan ismerkedsz, pl disco vagy baráti társaság által. Mindegyiknek más a menete szerintem.

Mondjuk egy discoban próbálj csak úgy táncolni valakivel, ha nem hagy ott téged 5 perc múlva akkor lehet hogy van esélyed, akkor meghívhatod valami italra stb stb

Ha egy baráti társaságban vagy és valami ismerősöd lány barátja oda jön akkor beszélgessetek, de ne csak vele hanem úgy a társaságban mindenkivel. Próbálj azért a legtöbb figyelmet neki szentelni, de ne támadd le.

De ez csak néhány példa, igazából nincs olyan hogy csúnya pasi, legalább is ha egészséges. Alapvető dolgokra kell odafigyelni, megjelenés, önbizalom, ápoltság. És jönnek majd a lányok.

2011. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!