Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok, miért utáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, miért utáltok engem? Miért nem szóltok hozzám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bármilyen társaságban vagyok a nők soha nem szólnak hozzám ezt már megfigyeltem, nem akarnak velem beszélgetni, viszont egymással nagyon jól elvannak.Meg soha egy kedves szót, dicséretet nem kaptam még nőktől, olyan ridegek mint a jég, se egy mosoly, se egy elismerő pillantás, pedig én mindig jó voltam hozzájuk.A másik meg hogy soha nem volt még olyan hogy én valakinek is tetszettem volna, soha senki nem jött oda hozzám, nem is jelzett sehogy, mint a robotok úgy viselkednek.

21f


2011. máj. 7. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztos csúnya vagy, a lányok semmibe veszik az ilyen fiúkat.


Persze majd jönnek ide is jólmegmondani, hogy "keress tovább, biztos lesz akinek tetszeni fogsz", amit kb úgy lehet lefordítani, hogy "más csajt boldogíts, engem hagyjál békén".

2011. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már a nő menjen oda.. :D Legyél tökös.. :D
2011. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát volt egy ilyen haverom neki is ez volt a baja majd talált egy szép kis csajt azóta boldogok:D


ha kivi vagy a stroira akkor megirom neked privibe ha kell :D

2011. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Biztos csúnya vagy, a lányok semmibe veszik az ilyen fiúkat." kb...
2011. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

16:15

Oké, kíváncsi vagyok rá:)


16:18

És ilyenkor mit lehet tenni?Nem lehet barátnőm vagy mi?:(

Érdekes módon a sok b**omarcúnak akik megcsalják a barátnőjüket meg szemetek vele nekik miért lehet?

2011. máj. 7. 16:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a bunkó, szemét, öntörvényű f.szfejekre van igény. Csúnya/átlagos, rendes, kedves, udvarias fiúkra nincs.
2011. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16:15 nekem is küld el légyszíves!
2011. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"pedig én mindig jó voltam hozzájuk"


na itt a hiba.

Probalom polkorrekten leirni hogy a nok miert azt szeretik aki nem ilyen:

olyan kell neki akire felnez es akit tisztel. Ha valaki jo hozza, mindent megad neki, kvazi fut utana, az szanalomkelto, max lelkiszemetesnek fogja hasznalni, de nem fog tudni ra ferfikent nezni, nem tudja tisztelni. Akin latszik hogy akarmikor talalhatna mast, akiert dolgozni es tenni kell, azzal foglalkoznak.


Es igen, a kulso nagyon sokat szamit, meg tobbet mint a ferfiaknal. Nezd csak meg, hogy egy nonek mennyire fontos az hogy jol nezzen ki, hogy szep legyen stb... szerinted miert? mert az o ertekrendjeben ez igen fontos helyen all, magabol indul ki es ugy gondolja hogy masoknak is jelentos.

2011. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, meg valami: a noket taszitja az a hozzallas hogy "no" kell. Ne altalaban veve legyen jo neked barki aki vegre sikerul, hogy aztan jaj de neki megadnal mindent... Ezt a no ugy fogja erezni hogy nem ot szereted, csak azt az erzest szereted hogy valaki van neked. Es mindegy hogy az a valaki kicsoda, o vagy mas, akit epp dobott a gep... Felepitesz egy Prokrusztesz-agyat, aztan teljesen mindegy hogy ki jon, arra szabod az egeszet, ez igy nem jo! Neki is kell az az erzes hogy o kellett neked, hogy ot valasztottad, hogy nem mas kell, hanem o mint ember. Ugy erzed hogy jaj de szeretned meg megadnal neki mindent, de ezt barkivel el tudnad kepzelni, nem csak egy konkret lannyal, es ez valojaban azt jelenti hogy nem tiszteled a noket, nem tiszteled meg azzal hogy megprobalod megismerni a dontes elott... pl ez sem egy jo jel.
2011. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem jo a felfogasod, szerinted kinek kell egy olyan pali, aki nem mer nyiltan lepni?

Komolyan te akarsz ba*szni, aki arra nem kepes, h megszolitson egy csajt?

Hogy akarsz akkor benyulni a bugyijaba?

Ilyen toketlen, ezer jelet adunk, megse veszi eszre palik nem kellenek a noknek .szerintem

2011. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!