Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan nem tudom mért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem tudom mért van ez. Tippek ellene?

Figyelt kérdés
22f vagyok,de nem érzem magam srácnak és férfinak,csak olyan 'gyerek vagyok még,meg béna" érzésem van. A lányok terén sem érzem azt h jo pasi vagyok és kellenék valakinek..Bár ez lehet azért van mert nem vagyok elég érett a korombeli srácokhoz képest és nem szeretem magam nem tudom. Kort és emet is
2011. máj. 6. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az önismereted kiváló, majd megkomolyodsz plusz lesz egy barátnőd aki ezerszer elmondja h te vagy a lehjobb és lesz önbizalmad is :D
2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én sosem éreztem magam igazán nőnek,mindig kritizálom magam,folyamatosan bénázok és hosszú ideig meggyőződésem volt,hogy nem kellek senkinek...azóta 2 hosszabb kapcsolatom is volt...szerintem ne add fel!:)

18/L

2011. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ma 19:27-es az lenne a kérdésem hogy mi változtatta meg a dolgokat nálad,hogy lett 2 kapcsolatod is?
2011. máj. 8. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés..

Ne gondolkodj ezen annyit csinálj amit tudsz. A többit az élet adja.

2011. máj. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 19:27 es vagyok :) fogalmam sincs,minek köszönhetem,hogy 2 kapcsolatom is volt...szerintem a lényeg,hogy törekedj a jókedvre mert a pozitív embereket a többiek vonzónak találják.tudom,ez nagy közhely és bénán hangzik,de nem tudom mással magyarázni...:)
2011. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!