Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mit szabad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit szabad?

Figyelt kérdés
Megérinthetem? Adhatok neki puszit, csókot? Megfoghatom a kezét?
2011. máj. 6. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Kortól függ.

Egy 14-15 éves (értelmes, és nem plázacica) még nem biztos hogy szereti, ha az első csókja lerohanással van, de pl. egy huszonévesnél már beleférhet egy csók szerintem.

2011. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A többi mehet?
2011. máj. 6. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is számít azért, hogy a másik fél mit gondol rólad. Pl. én huszonéves vagyok, és ha olyan az illető, akivel régóta szimpatizálok, akkor nálam belefér az érintés, a kézfogás és a csók, de ha nem szimpatikus (mondjuk olyannal meg nem megyek el randizni alapból), akkor nem szeretném még az érintését sem. Szóval szerintem mehet :)
2011. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én kifejezetten utálom az ilyen nagyon rá mászós típusú fiúkat.. szerintem első randin ne támadd le rögtön. szerintem szépen lassan.
2011. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindent amit a lany hagy. Csak eszre kell venni :)

Ha ultok egy asztalnal es az asztalon tartja a kezet elerheto tavolsagban, akkor az jo jel, ha magahozhuzza ugy hogy ne erd el, aza nem jo. Ha setaltok, vagy leultok egy padra es ugy ul le hogy hozzader, akkor at lehet karolni...

csokra valo hajlandosagot se nehez kikovetkeztetni, odahajolsz a nyakaba, kezded ott, adsz egy puszit es elindulsz feljebb, ha nem forditja el a fejet akkor nyert ugy.

STB

2011. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönésnél puszi?
2011. máj. 6. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már áruld el a korotokat!
2011. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
22-24
2011. máj. 6. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor a puszi szerintem egyértelműen mehet találkozásnál/köszönésnél.

Sok sikert!

2011. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!