Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről álmodik 1 nő ( de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről álmodik 1 nő ( de most komolyan mien pasira )?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én először a szemét nézem meg valakinek. Nem a színét, hanem a szemét, hogy hogyan néz.(kis csibészes tekintet, vagy úgy hogy elolvadsz tőle). :)

A külsőségekben a szem és hajszín mindegy. A hajhossz max olyan félhosszú,de ne legyen kopasz. Testalkata meg legyen mondjuk sportos.

A belső tulajdonságait tekintve olyannak fogadjon el amilyen vagyok, az összes hülyeségemmel együtt. Ne akarjon átformálni. Tudjon nevetni, de ha arról van szó, hogy fáj vagy rosszul esdik neki valami, akkor legyen bizalma felém és tudjunk beszélgetni.

2011. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
akit szeret és aki viszont szereti. Ilyen egyszerű :) csak add magadat!
2011. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy fasz, kigyúrt test, sok pénz, kocsi és ház...

mi másról?! :D

Szóval bele kell húznod...

2011. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan pasiról, aki tud helyesen írni. Az milyen vonzó már. De minden bizonnyal akad olyan lány is, aki "rád" álmodik.
2011. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
én most arról álmodok,h bárcsak küldött volna egy kib. sms-t...
2011. máj. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb nő kortól és ideáltól eltekintve szerintem egy dologról álmodik, hogy szeressék! Hogy legyen valaki akihez houuábújhat akit mikor megölel úgy érzi semmi baj sem történhet ha vele van. Ezek mellé pedig mindenki mást kíván van aki egy kismackó, egy izomkolosszus, egy topmodelt, gazdagot, vicceset... De ezek már csak másodlagosak.
2011. máj. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!