Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek kevésbé szexi egy lány, ha rasztás a haja? 20/l

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 09:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

na számokat elfelejtettem, szóval utolsó előtti, kösz a választ, megnyugtattál.:D

utolsó, neked is köszi, de nem értem, miért kell oltani az előtted kommentelőt, szerintem is sokkal jobb rasztával szexelni. pláne, ha jó hosszú neki. nehéz elmagyarázni, de valahogy sokkal jobban beindít...

2011. máj. 3. 15:52
 22/25 anonim ***** válasza:

A kisugárzása indít be. Nektek az jön be és ezért az olyan pasikat részesítitek előnyben. Ezzel semmi baj, de a szex olyan dolog ami nem a haj függvénye. :)

A 14:59 est pedig nem leoltottam. Csak rákérdeztem, hogy miért látja így, a haja miatt meg mint tudjuk nem lesz valaki jobb az ágyban, nem azon múlik.

Csak a hozzászólása pont olyannak tűnt mint akinek van egy régi autója amire azt mondja ez a legjobb, közbe meg még sose ült másik autóban. Nincs viszonyítási alap így hülyeség bármit is kijelenteni. Csak ennyi. Lehet az egyik raszta jobban szexel mint egy nem raszta. De lehet a másik raszta nem olyan jó mint az egyik nem raszta.

Így nincs mit kijelenteni. :)

2011. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Uh.Én nem úgy értettem.Vagyis igen a rasztára értettem,de nem a hajra.Mert a haj az dreadlock.De akkor nézzük így.Elmagyarázom.A raszták sokkal felszabadultabbak,szenvedélyesebbek.Nem találkoztam még félénk rasztával.Ha egy iylen pasival bújok ágyba,akkor sosem vagyok szégyenlős,mindig teljesen természetes,és sokkal jobban tudom élvezni.De pl vannak divatraszták.Akiknek teljesen más az értékrendjük,gondolkodásmóduk.Na az ilyenekkel nem olyan a szex sem.Szóval ez tényleg nem haj függvénye.:)
2011. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Szerintem nem:)Sot szerintem igazan izgato tud lenni,foleg ha van hozza stilusod,a tobbi gyokerrel meg nem eri meg foglalkozni:PHa csinaltatni akarsz ne habozz..egyszer elsz,kesobb lehet banni fogod:), 17 rasztas F
2011. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Na sok nagyokos! Bob Marley azt mondta,hogy bármilyen bőrszínnel lehetsz raszta. De igazi raszta csak akkor lehetsz ha a szíved tiszta!

Egyébként irtó szexi fiún is és lányon is a raszta haj kész vége! :D Peace

2013. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!