Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem mindig ősszejőn egy csaj ha felmek bulizni de soha nem jutok a smárolásnál tovább?

Figyelt kérdés
Eddig egy kapcsolatom volt az meg nem a discoban kezdodott. Velem van a baj? PEdig probálkozok azt elhihetitek. Egyébként srác vagyok.
2009. márc. 8. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem akarnak osszefekudni elso alkalommal egy buliban egy idegennel.
2009. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy rosszul smárolsz, de a discóban nem (v. csak ritkán) szedhetsz fel olyan csajokat, akik komoly kapcsolatra vágynak. ismered a mondást: ma jó vagy te, de holnap jön egy nálad jobb...
2009. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert nem olyan csajt fogtál ki, van aki belemenne rögtön, van aki nem, egyénfüggő,

pl. volt olyan hoigy 10 perc alatt már pettingnél voltam egy csajjal, volt olyan hogy 3ik talira lett meg az első csók ...

2009. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem smárolok rosszul mert már tőbben mondták hogy jol csinálom . :) Egyébként meg nem egyéjszakás kalandot keresek hanem hosszabb távra terveznék.
2009. márc. 8. 17:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hosszabb távon szeretnél kapcsolatot akkor ne a buliba keress rá partnert...
2009. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávra keresel barátnőt diszkóban? Írd ki inkább ezt a kérdést a humor kategóriához.
2009. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ebben van valami :)
2009. márc. 8. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismét az elso válaszoló vagyok, bocsi, akkor elnéztem!

A discoban nem hiszem, hogy valaki komoly kapcsolatot keresne. Általában mindenki részegre issza magát, aztán legtobbszor arra sem emlékszik, hogy kinek adogatta a telefonszámát. Szerintem ne a diszkóban próbálkozz, van más hely is!

2009. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne is kezdj rögtön csókba, mert akkor a lány is komolytalannak vehet. Egy igazi komoly lány, aki el tudna téged képzelni hosszabb távon is maga mellett, biztos nem akarná, h rögtön lesmárold. Ne is akarj tovább jutni, sőt, még a csókig se akarj eljutni.

Akkor, ha rögtön a szexre hajtasz, nem is fognak komolyan venni!

2009. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,5 évig próbáltam buliban tartós kapcsolatot keresni lányként. mondnaom sem kell nem jött össze...
2009. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!