Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy lenne érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lenne érdemes kezdeményezni megint?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt megismertem egy lányt akivel közös 'szimpátia' alakult ki, minden téren. Elhívtam randira de vonakodott mert volt barátja. Kb. 1 hónapja ismét összefutottunk egy közös barátunk buliján ahol szemeztünk igencsak hosszan. (nekem akkor volt vkim, de vége lett) A kérdésem: Írjak neki egy levelet (ha igen, akko ti hogy fogalmaznátok meg, tekintettel arra hogy egyszer a barátja miatt visszautasított). Vagy véletlenül fussak vele össze?- ami nehezen megoldható. 20f

Köszönöm előre a válaszokat.


2011. máj. 2. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
fuss össze vele "véletlenül" a levél túl nyomulós lenne egy szemezés után.
2011. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a szimpátia itt=smár is volt, és ő nyomult rám. aztán telón, meg fb-n is leveleztünk és úgy utasított el. és ha csak levélben tudnék vele beszélni mit írnál?
2011. máj. 2. 20:15
 3/3 anonim válasza:

Talán ilyet:

"Emlékszel arra a bulira "Kis Józsinál" és nagyon jól éreztem magam és nem tudtam nem észrevenni hogy te is

Nagyon tetszel nekem és szeretnék sűrűbben találkozni veled

"csak" azért írtam ennyire sokára mert nem tudtam hogy tudnék veled kapcsolatot létesíteni

Remélem nem vetted tolakodásnak "


Vagy vmi hasonlóra gondoltam:)

2011. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!