Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményt szeretnék:S!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt szeretnék:S!?

Figyelt kérdés
Szóval volt a sulinkban egy srác úgy elmentünk egymás mellett a folyosón. És egyszercsak elkezdtünk kösznönni egymásnak majd egyszercsak rámírt, és felvett msnre. Azóta beszélünk miindig mosolyt csal az arcomra és énis az övére. Suliban is többet beszéltünk, majd egyszer áthívott magához elmentem vpztünk, de semmi több nem volt. De ugye már elballagot..Olyanokat szoktott nekem írni, ha nem lenne csaja 1000%, hogy udvarolna nekem meg bepróbálkozna nálam. És most tőlem kért tanácsot, hogy mit csináljon, mert szakítani szerete a barátnőjével. Most voltam nála fenn és megfogta akezem meg átölelt, de csók nem volt. Hagyjam a srácot vagy küzdjek érte?
2011. máj. 2. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenképp várd meg amíg szakítanak! addig ne nyomulj annyira. ha már szakítottak akk miért ne küzdhetnél érte? ;D
2011. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küzdj érte..nem véletlen hogy a barátnőjével vége lesz,szerintem nagyban te is közrejátszol. Amúgy is ha most fognak szakítani nem kell egyből rámásznod.Szemmel láthatólag vonzódik irántad,hagyd hogy lezárja az elöző lánnyal,minden bizonnyal majd lépni fog az irányodba ha valóban tetszel neki:)
2011. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
túl félős és szégyenlős vagyok, hogy nyomuljak (:
2011. máj. 2. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
elég tisztességtelen viselkedés részéről a barátnőjével szemben.. szakítania kéne előbb és csak utána más lányoknak csapni a szelet, szerintem.
2011. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

semmiféleképpen ne hagyd magad hogy megcsókoljon, stb. ha van barátnője akkor ne hagyd magad, mit szólnál ha fordított esetben lenne ez?! gondolj csak bele. :)

várd meg míg szakítanak! de ne szólj bele a kapcsolatukba

2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ismerek egy ilyen pasit, van csaja az ostalybol, afel osztalyt megis lesmarolta egy osztalybulin, mindenki kell neki, csalja a baratnojet, aki egyben a legjobb baratnom, de nem tudok mit csinalni, nem akarok megint en lenni a rossz :/
2011. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!